در راه صعود – تیم ملی والیبال یک قدم به المپیک نزدیکتر شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۲۱

در راه صعود

تیم ملی والیبال ایران در راه صعود به المپیک امروز به مصاف تیم ملی والیبال کره جنوبی رفت.در طی مرحله نیمه‌نهایی مسابقات انتخابی المپیک،تیم ملی کشورمان به سختی موفق شد کره جنوبی را شکست دهد و یک قدم به رقابت های المپیک نزدیک تر شود.اعضای تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه :سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، علی شفیعی، محمد موسوی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) بودند که در شروع بازی به میدان رفتند.

در راه صعود - تیم ملی والیبال یک قدم به المپیک نزدیکتر شد

در راه صعود – تیم ملی والیبال یک قدم به المپیک نزدیکتر شد

ست اول: ایران ۲۲ – کره جنوبی ۲۵

تقطه قوت تیم کره جنوبی توپگیری و استفاده از توپ‌های برگشتی بود.این تیم نشان داد حاضر نیست به راحتی میدان را خالی کند.در مقابل متاسفانه اسپکرهای ایران در ست اول بازی، عملکردی ناامید کننده و دور از انتظار داشتند.همین شد که ست اول بازی با نتیجه  ۲۵ بر ۲۲ برای کره به اتمام رسید.

ست دوم: ایران ۲۵ – کره جنوبی ۲۱

دریافت و توپگیری کره‌ای‌ها بهتر از تیم ایران بود.طوری که هیچ توپی به سادگی زمین آنها را لمس نمی‌کرد.مشخص بود آنها به خوبی تیم ما را تجزیه و تحلیل کرده اند و کاملا خود را برای این دیدار آماده کرده بودند.اما زمانی که با دفاع روی تور و چند حمله موفق روحیه تیم ایران تقویت شد،نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران تمام شد.

ست سوم: ایران ۲۵ – کره جنوبی ۱۸

در این ست تیم ایران تیم برتر میدان مسابقه بود.زمان هایی هم تا ۶ امتیاز از حریف پیش افتاد.عاقبت ست سوم هم  ۲۵ بر ۱۸ به سود تیم ملی والیبال ایران به اتمام رسید.اگر تعلل بازیکنان در بعضی لحظات نبود با اختلاف امتیاز بیشتری این ست را برنده می شدیم.

ست چهارم: ایران ۲۲- کره جنوبی ۲۵

در این ست تیم کره باز توان خود را به نمایش گذاشت.به نظر می رسید بازیکنان ما برنامه ای برای مهار بازیکن چپ دست کره،چول وو پارک،نداشتند.تمام اسپک های او تبدیل به امتیاز می شد.

ست پنجم: ایران ۱۵- کره جنوبی ۱۳

ست پایانی بازی را ایران با قدرت شروع کرد.زمین در امتیاز ۸ بر ۵ به سود ایران عوض شد.در نهایت هم تیم ایران طی یک مسابقه پر استرس با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ برنده شد.فردا ۲۲ دی ماه  در ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف برنده دیدار قطر و چین می‌رود.در صورت برنده شدن تیم ملی والیبال ایران به المپیک توکیو راه خواهد یافت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان