حشد شعبی – دفع چند حمله تروریستی به صلاح الدین و دیالی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۵

دفع حملات انتحاری داعش

حشد شعبی حمله شدید تروریستی در نزدیک ناحیه «السجلة » در شهرستان الدجیل در جنوب صلاح الدین را دفع کرده است.  تیپ ۲۱ حشد شعبی حمله داعش در منطقه «العیث» در شرق استان صلاح الدین را دفع و خنثی کرده است. طبق گزارش ها حشد شعبی تلاش عناصر داعش برای ورود به منطقه «الرویعیه» در جرف الصخر واقع در شمال استان بابل برای انجام حملات انتحاری  را نافرجام گذاشت. همچنین در حمله توپخانه‌ای حشد شعبی به شرق تکریت ۴ تن از عناصر تروریستی داعش کشته شدند.

فرماندهی عملیات الجزیره وابسته به حشد شعبی حملات عناصر داعش به منطقه الرویعیه در جرف الصخر در جنوب بغداد را دفع کرد و این حملات نیز منجر به مجروح شدن یکی از عناصر حشد شعبی شد.در همین رابطه شبکه اسکای نیوز از درگیری شدید گردان‌های حزب‌الله عراق و عناصر داعش در جنوب بغداد خبر داد.طبق گزارش این شبکه، درگیری‌های شدیدی میان نیروهای گردان‌های حزب‌الله و عناصر داعش در منطقه جرف الصخر در جنوب بغداد رخ داد.

درگیری با داعش در دیالی

دفع حمله شدید تروریستی به صلاح الدین و دیالی

در جریان درگیری نیروهای داعش با نیروهای امنیتی در اطراف منطقه «العظیم» در دیالی دو تن از نیروهای امنیتی کشته و ۷ تن دیگر زخمی شدند. طبق گزاش های رسیده از رسانه‌های عراقی درگیری شدید بین نیروهای امنیتی و داعش در روستای «الاصلاح » در شمال شرق دیالی رخ داده است. نیروهای امنیتی عراق همچنین حمله داعش به یک پست امنیتی وابسته به پلیس دیالی واقع در شهرستان «المقدادیه» در شرق بعقوبه را دفع و خنثی کردند.

نیروهای امنیتی عراق حملات متعدد عناصر داعش به مناطق مختلف استان دیالی را دفع کردند. عناصر داعش ابتدا به یک مرکز محرمانه هنگ پنجم لشکر پیاده نظام نیروهای امنیتی عراق در روستای عین لیلی در استان دیالی حمله کردند که در جریان این حمله دو نیروی امنیتی عراقی مجروح شدند. طبق گزارش ها تیروهای امنیتی عراق همزمان با این درگیری‌ها حمله عناصر داعش به یک مرکز امنیتی وابسته به پلیس دیالی در شهرستان المقدادیه در شرق بعقوبه را دفع کردند.نیروهای عملیات دیالی همچنان در حال تعقیب و جست‌وجوی عناصر تروریستی عامل حمله به روستای حاوی العظیم در دیالی هستند.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان