دلجویی از پرسپولیس – شبکه یک سیما از پرسپولیس عذرخواهی کرد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۷
دلجویی از پرسپولیس - شبکه یک سیما از پرسپولیس عذرخواهی کرد

توهین به پرسپولیس در شبکه یک سیما

روابط عمومی شبکه یک سیما در تلاش برای دلجویی از پرسپولیس است. روز گذشته مجری برنامه صبح به خیر ایران در این برنامه در ادامه کری خوانی های مجازی و رسانه ای از عباراتی استفاده کرد که پرسپولیسی ها را ناراحت کرده است. عبدالرضا امیراحمدی از عباراتی مثل دست بابا مسعود درد نکند و هشتگ بابا مسعود استفاده کرده بود که موجب ناراحتی اعضا و مسئولین این باشگاه شده است.

دلجویی از پرسپولیس - شبکه یک سیما از پرسپولیس عذرخواهی کرد

دلجویی از پرسپولیس – شبکه یک سیما از پرسپولیس عذرخواهی کرد

عذرخواهی و دلجویی از پرسپولیس

متن پیام روابط عمومی شبکه یک سیما به این صورت است: شبکه یک سیما چهارمین قهرمانی متوالی تیم فوتبال پرسپولیس را به هواداران این تیم و کادر حرفه ای این تیم بزرگ تبریک می گوید. شبکه اول سیما خود را شبکه هر ایرانی و متعلق به تمام مردم ایران می داند، و رفتار محترمانه راه و رسم این شبکه برای تولید برنامه است. اتفاقی که در برنامه صبح به خیر ایران رخ داد، خلاف نظر شبکه و تنها اشتباهی فردی مجری این برنامه بوده است. با وجود اینکه ایشان شخصا و بلافاصله عذرخواهی نموده اند ، اما به ایشان و گروه برنامه ساز تذکر جدی داده شد. روابط عمومی شبکه یک سیما بدین وسیله از هواداران و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس به دلیل رفتار نادرست مجری برنامه صبحگاهی خود، دلجویی و عذرخواهی می نماید.

قطع همکاری با صدا و سیما

به نظر می رسید باشگاه بزرگ پایتخت عذرخواهی رسمی عبدالرضا امیراحمدی در صفحه رسمی برنامه صبح بخیر ایران را قبول کند؛ و این ماجرا خاتمه پیدا کند. اما مدیر رسانه ای این باشگاه این موضوع را رد کرد. علیرضا اشرف یک استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد و گفت: این مجری باید در رسانه ملی از باشگاه عذرخواهی کند. همچنین در نامه ای اعلام شد که سید جلال حسینی در برنامه فوتبال برتر هم حاضر نخواهد شد؛ و باشگاه در هیچ کدام از برنامه های صدا و سیما شرکت نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان