دورکاری – تغییر برنامه حضور کارمندان تهرانی از شنبه

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۶

دورکاری یک سوم کارمندان استان تهران از شنبه ۲۸ تیرماه

دورکاری یک سوم کارمندان تهرانی از شنبه ۲۸ تیر ماه اجرا می شود و  فقط ۲ سوم کارمندان موظف به حضور هستند. این برنامه شامل کلیه دستگاه‌های اجرایی مستقر در استان تهران و حتی وزارتخانه‌ها می شود . تنها موارد مستثنا بیمارستان‌ها، مراکز پزشکی – درمانی و دستگاه‌های خدمات رسان هستند . سایر مشاغل  به اسنثنای موارد مذکور موظفند از ظرفیت دوسوم کارمندان خود از شنبه ۲۸ تیرماه استفاده کنند.

دورکاری – دورکاری یک سوم کارمندان استان تهران از شنبه ۲۸ تیرماه

غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران با اشاره به تغییر برنامه یک سوم کارمندان استان تهران از شنبه ۲۸ تیرماه گفت: «این دورکاری مشمول وزارتخانه‌ها نیز می‌شود».

پاشا روز گذشته در مورد وضعیت فعالیت ادارات اظهار کرد: «امروز ۲۵ تیرماه مصوب شد کلیه دستگاه‌های اجرایی مستقر در استان تهران و حتی وزارتخانه‌ها به استثنای بیمارستان‌ها، مراکز پزشکی – درمانی و دستگاه‌های خدمات رسان موظف هستند تا از ظرفیت دوسوم کارمندان خود از شنبه ۲۸ تیرماه استفاده کنند»

وی افزود: «یک سوم باقی مانده نیز به صورت نوبت‌بندی و چرخشی اقدام به دورکاری و انجام امور سازمان خود خواهند کرد». معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران ضمن اشاره به این نکته که مدیران دستگاه‌هایی که این مصوبه را اجرایی نکنند نمره منفی لحاظ خواهد شد، تاکیدکرد: «علاوه بر اینکه مسئول مستقیم هر سازمان می‌بایست این دستورالعمل را از شنبه اجرایی کند در صورت عدم اجرا از طریق نهادتای نظارتی به صورت قانونی برخورد می‌شود»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان