دورکاری در گوگل – کارمندان گوگل تا نیمه سال آینده دورکار شدند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۸
دورکاری در گوگل - کارمندان گوگل تا نیمه سال آینده دورکار شدند

حفظ سلامت کارمندان با اعمال کار از خانه

با توجه به ارزیابی گسترش و شیوع ویروس کرونا، دورکاری در گوگل تمدید شد. این شرکت پیش از این نیز تعداد زیادی از کارمندان خود را دورکار کرده بود. این بار مدیر ارشد اجرایی این شرکت اعلام کرده است که ۲۰۰ هزار کارمند و پیمانکار که در واقع بخش اعظمی از کارکنان را تشکیل می دهند، تا پایان ماه ژوئن سال آینده میلادی به صورت دورکار به وظایف خود عمل خواهند نمود. این شرایط برای شرکت های زیرمجموعه شرکت مادر گوگل نیز اعمال خواهد شد.

دورکاری در گوگل - کارمندان گوگل تا نیمه سال آینده دورکار شدند

دورکاری در گوگل – کارمندان گوگل تا نیمه سال آینده دورکار شدند

دورکاری در گوگل

با گسترش ویروس کرونا، شرکت گوگل بسیاری از کارمندان خود را دورکار کرده بود. اعلام شده بود این شرایط تا پایان سال ۲۰۲۰ پا بر جا خواهد بود. اما حالا در تصمیم جدید، مدت زمان این شرایط به نیمه سال آینده میلادی افزایش پیدا کرده است. بنابراین دفاتر این شرکت ۶ ماه بیشتر تعطیل خواهند بود.

مدیر ارشد اجرایی این شرکت ساندار پیچای، ایمیلی به کارمندان فرستاده با این مضمون: از این موضوع اطلاع دارم که شرایط دورکاری بین کارمندان واکنش های متفاوتی دارد؛ اما می خواهم تقاضا کنم از خودتان مراقبت کنید. ما امید داریم با اعمال این شرایط امکان لازم برای شما را فراهم آوریم تا در طول یک سال آینده از خود و خانواده اتان مراقبت کنید.

گسترش دوباره کرونا برنامه ها را تغییر داد

این تصمیم مدیران ارشد، روی بیش از ۱۲۳ هزار کارمند گوگل و شرکت های زیر مجموعه آلفابت و همچنین ۸۰ هزار پیمانکار اثرگذار خواهد بود. این افراد در دفاتر این شرکت مشغول به کار هستند. گوگل قبل از این نیز تصمیم داشت در این تابستان بخش زیادی از کارمندانش در کالیفرنیا را به محل کار خود فرا بخواند. اما گسترش دوباره کرونا و بروز موج دوم این بیماری حاصل از ویروس موجب شد تا مدت زمان دورکاری کارمندان افزایش پیدا کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان