دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا بعد از سه روز بستری مرخص شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۱۵

بازگشت ترامپ به کاخ سفید

دونالد ترامپ بعد از سه روز از بیمارستان والتر رید مرخص شد و به کاخ سفید بازگشت. رئیس جمهور آمریکا هنگامی که جلوی دوربین عکاسان قرار گرفت ماسک صورتش را برداشت. ترامپ همچنان بصورت بالقوه، ناقل ویروس کروناست با این وجود پیش از ترک بیمارستان در پیامی به مردم گفت که از کرونا نترسند.

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که به ویروس کرونا مبتلا شده است پس از سه شب بستری در بیمارستان نظامی، عصر روز دوشنبه به وقت واشنگتن با بالگرد «مارین-۱» بیمارستان «وولتر رید» واقع در حومه واشنگتن را ترک کرد.

پیشتر ستاد انتخاباتی ترامپ اعلام کرده بود که وی قصد دارد در مناظره انتخاباتی بعدی با جو بایدن شرکت کند. دومین مناظره انتخاباتی ترامپ با بایدن قرار است روز ۱۵ ماه جاری میلادی برابر با ۲۴ مهرماه در میامی برگزار شود. از سوی دیگر، پزشک مخصوص رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که اگرچه وی تا ساعاتی دیگر از بیمارستان مرخص خواهد شد، اما بیماری وی هنوز به‌طور کامل برطرف نشده و به همین دلیل به‌صورت ۲۴‌ساعته در خانه تحت نظر پزشکان خواهد بود.

دونالد ترامپ خبرنگاران را بی پاسخ گذاشت

رئیس جمهوری به هنگام خروج از بیمارستان پاسخ خبرنگاران را نداد و راهی کاخ سفید شد. به هنگام خروج از بیمارستان خبرنگار فریاد زد “چند نفر از کارکنان ایمن هستند؟” که ترامپ در پاسخ تنها به تشکر اکتفا کرد. پس از آن در حالی که ترامپ علامت پیروزی را نشان می‌داد، خبرنگار فریاد زد “آیا فکر می‌کنی سوپر ستاره هستی” که ترامپ بدون اظهار نظری سوار بر خودرو شد.

رئیس جمهوری آمریکا در یادداشت توئیتری خود نوشته بود: ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی، (بامداد سه شنبه) مرکز پزشکی والتر رید را ترک خواهم کرد. ترامپ صبح پنجشنبه گذشته ابتلای خود را به ویروس کرونا اعلام کرد و روز جمعه هم برای انجام درمان و معاینات پزشکی به بیمارستان نظامی «والتر رید» در حومه واشنگتن منتقل شد.

تست كروناى سخنگوى كاخ سفيد

تست كروناى سخنگوى كاخ سفيد مثبت اعلام شد

كايلى مك انانى از امروز به قرنطينه رفته است. تست كروناى سخنگوى كاخ سفيد مثبت اعلام شد. مک انانی، جدیدترین مقام کاخ سفید است که آزمایش کرونایش مثبت اعلام می‌شود. این موضوع سبب ایجاد سوالاتی در ارتباط با سطح انتشار ویروس کرونا در کاخ سفید شده است.
او در روز‌های پس از مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و سایر کارمندان و مشاوران، به طور علنی از استفاده از ماسک شانه خالی می‌کرد. مک انانی روز دوشنبه همچنین در توئیتر خود نوشت: روند قرنطینه را آغاز خواهم کرد. این سخنان به این معناست که اودر قرنطینه قرار خواهد گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان