دی کاپریو و اپل – عقد قرارداد چند ساله بازیگر مشهور با شرکت اپل

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۶

همکاری با شرکت بزرگ فناوری

قراردادی چند ساله بین شرکت دی کاپریو و اپل منعقد شده است. بر طبق این قرارداد شرکت لئوناردو دی کاپریو برای شرکت بزرگ فناوری برنامه های تلویزیونی تولید خواهد کرد. شرکت این بازیگر مشهور که اپین وی نام دارد؛ در حال حاضر هم مشغول تولید دو پروژه برای شرکت اپل است. یکی از آنها قاتلان ماه کامل نام دارد که کارگردانی آن با مارتین اسکورسیزی است و خود لئو به همراه رابرت دنیرو در آن به ایفای نقش می پردازند. پروژه بعدی یک سریال با نام دختران درخشان می باشد که این بازیگر نام آشنا تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. اپن وی قبل از این هم فیلم های شاتر آیلند، هوانورد، گرگ وال استریت و از گور برخواسته را نیز تولید کرده بود.

عقد قرارداد چند ساله بازیگر مشهور با شرکت اپل

عقد قرارداد چند ساله بازیگر مشهور با شرکت اپل

همکاری دی کاپریو و اپل

کمپانی اپین وی علاوه بر فیلم های نام برده شده در تولید فیلم هایی مثل شب عید با بازی جورج کلونی هم همکاری داشته است. همچنین مستند هایی مثل دریای سایه‌ها، و ما سبز می‌شویم، ویرونگا و یخ بر آتش هم از دیگر تولیدات این شرکت هستند.

طی قرارداد جدید، لئو جدیدترین چهره درجه یک مشهوری است که با اپل همکاری خواهد داشت. پیش از این افراد مشهور و محبوبی دیگری مثل جاستین لی، آدریس البا، کری الین، آلفونسو کوارون، اپرا وینفری و ریدلی اسکات هم برای اپل تولید پروژه کرده بوده اند.

همکاری های قبلی بازیگر برنده اسکار با کمپانی بزرگ اپل موجب عقد این قرارداد چند ساله است. به نظر می رسد اپل از همکاری با این هنرمند بسیار راضی بوده و نتیجه خوبی هم دریافت کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان