راهنمای مهاجرت به کانادا – وکیل خودت باش کتابی کاربردی برای مهاجرت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۳
راهنمای مهاجرت به کانادا - وکیل خودت باش کتابی کاربردی برای مهاجرت

وکیل خودت باش

نشر زرین اندیشمند به تازگی اقدام به انتشار کتابی با عنوان وکیل خودت باش نموده است. این کتاب در واقع راهنمای مهاجرت به کانادا است. کشوری که این روزها مقصد بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور هستند. این کتاب مفید و کارآمد حاصل زحمات چند ساله مولفان و نویسندگان آن در زمینه های مشاوره اخذ ویزا، پذیرش های تحصیلی و خدمات مهاجرتی به کشور کانادا و سایر کشوها می باشد.

راهنمای مهاجرت به کانادا - وکیل خودت باش کتابی کاربردی برای مهاجرت

راهنمای مهاجرت به کانادا – وکیل خودت باش کتابی کاربردی برای مهاجرت

راهنمای مهاجرت به کانادا

افرادی که برای اخذ پذیرش این کشور در تلاشند به دنبال راهی هستند تا شانس خود را در این راه افزایش دهند. هر فرد با توجه به تمامی فاکتورهای لازم مثل شرایط فردی و خانوادگی، شرایط مالی، هزینه های زندگی، شرایط تحصیلی فرزندان، شرایط سرمایه گذاری و … باید بهترین راه را برای خود و یا خانواده انتخاب نماید. بنابراین هیچ نسخه از پیش تعیین شده ای وجود ندارد که بتوان از آن برای همه افراد استفاده کرد. کتاب وکیل خودت باش در سه جلد تلاش می کند تا تجربه چندین ساله یک گروه را در این زمینه در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهد.

در سفر به کانادا این کتاب را همراه داشته باشید

از آنجا که وکیل خودت باش یک راهنمای جامع برای زندگی بهتر در کانادا محسوب می شود، به شما توصیه می شود این کتاب را در سفر به این کشور با هر منظوری همراه خود داشته باشید؛ تا بتوانید با تکیه بر نکات آن مشکلات احتمالی را به راحتی مدیریت نمایید.

لیستی از کارهای مهم قبل و بعد از ورود به این کشور، معرفی اجمالی کانادا، حقوق شهروندی، معرفی سازمان های خدمات مهاجرتی، اشتغال و درآمد و بسیاری نکات مهم و ضروری دیگر در مطالب کتاب آورده شده تا همه جوانب برای مسافر و یا مهاجر بیان شده و نقطه تاریکی برای او باقی نماند.

وکیل خودت باش قرار است در مجموعه ای سه جلدی منتشر شود که در گام نخست جلد اول آن در ۳۲۵ صفحه و از سوی نشر زرین اندیشمند منتشر شده است. این مجموعه حاصل تلاش گروهی از مولفان و مترجمان (سمیرا برزکار، زهرا نیک اندیش راوی، مریم کمیجانی) به سرپرستی رضا درویشی نیا است. امید است با مطالعه آن مهیای اخذ یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی خود شده و بهره کافی را ببرید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان