راهپیمایی ۲۲ بهمن – راهپیمایی مردمی ۲۲ بهمن در تهران برگزار نمی شود

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۱۸

راهپیمایی مردمی ۲۲ بهمن برگزار می‌شود؟

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با تاکید بر برگزاری  رژه موتوری و خودرویی در ۲۲ بهمن که در راستای راهپمایی ۲۲ بهمن صورت می گیرد گفت: هیچ گونه راهپیمایی مردمی در روز ۲۲ بهمن برگزار نمی شود.
حمیدرضا گودرزی در جلسه با فرمانداران استان تهران که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به برگزاری یوم الله ۲۲ بهمن، اظهار داشت: طبق دستورالعمل شورای امنیت کشور، ستاد ملی کرونا و ستاد استانی، در یوم الله ۲۲ بهمن فقط رژه موتوری و خودرویی برگزار می شود.
راهپیمایی ۲۲ بهمن - راهپیمایی مردمی ۲۲ بهمن در تهران برگزار نمی شود

راهپیمایی ۲۲ بهمن – راهپیمایی مردمی ۲۲ بهمن در تهران برگزار نمی شود

وی افزود: هیچ گونه راهپیمایی مردمی در روز ۲۲ بهمن برگزار نمی شود و به فرمانداران استان تهران تاکید شد تا در اجرای مصوبات جدیت داشته باشند.
گودرزی تاکید کرد:
«با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا و نگرانی از شیوع پیک جدید به فرمانداران تاکید شد تا مصوبات ستاد کرونا را به دقت اجرا کنند تا از شیوع موج چهارم کرونا جلوگیری شود».

وضعیت جهانی کرونا

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تا صبح شنبه مورخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ به حدود ۱۰۶ میلیون نفر رسید و تعداد قربانیان این ویروس نیز از دو میلیون و ۳۰۹ هزار نفر فراتر رفت. در حال حاضر آمریکا با بیش از ۲۷ میلیون و ۴۰۷ هزار مبتلا، از نظر تعداد مبتلایان به این ویروس در رده اول قرار دارد و کشورهای هند، برزیل و روسیه در رده‌های دوم تا چهارم هستند. ایران نیز از نظر تعداد مبتلایان کووید-۱۹ هم‌اکنون در رده شانزدهم قرار دارد.

در اوضاع فعلی با توجه به شکننده بودن شرایط کرونایی در صورت بی توجهی  و غفلت به پروتکل های بهداشتی شاهد اوج بیماری خواهیم بود به همین خاطر از عموم مردم درخواست شده به نکات بهداشتی پایبند باشند تا از وقوع پیک بعدی بیماری جلوگیری شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان