ربات ضدعفونی کننده – معرفی ربات ضدعفونی کننده الجی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۴

محصول جدید شرکت الجی

شرکت کره ای الجی اخیرا یک ربات ضدعفونی کننده معرفی کرده است. این محصول می تواند محیط اطراف را از ویروس هایی مانند کرونا پاک کند. این ماشین قادر است با استفاده از یک لامپ UV-C که در آن تعبیه شده محیط را ضدعفونی کرده و از انتشار ویروس کووید ۱۹ که تبدیل به بزرگترین مشکل جهان در ماه های اخیر شده، جلوگیری نماید. محصول جدید این کمپانی بزرگ و موفق کره ای با استفاده از لامپ UV-C طول موج ۱۰۰ تا ۲۸۰ نانومتری را منتشر می کند. به این ترتیب می‌تواند باعث نابودی جرم های مختلف شود.

ربات ضدعفونی کننده - معرفی ربات ضدعفونی کننده الجی

ربات ضدعفونی کننده – معرفی ربات ضدعفونی کننده الجی

ربات ضدعفونی کننده

الجی مدعی شده که لامپ های UV-C موجود در این ربات می توانند محیط را تا ۹۹.۹% از باکتری هایی نظیر کلی‌فرم و استافیلوکوکوس اورئوس پاکسازی کنند. البته در شعاع یک متری.

این دستگاه جدید، ۱۶۰ سانتی متر ارتفاع دارد و مجهز به فناوری خودران است؛ و می تواند به صورت خودکار محیط را ضد عفونی کند. این دستگاه به راحتی می تواند از موانع عبور کرده و تمامی وسایل، لوازم و محیط در دسترس را پاکسازی و ضدعفونی کند.

استفاده از این محصول می تواند راهکار خوبی برای ضدعفونی کردن محیط های پر رفت و آمد و آلوده باشد. از جمله این اماکن می توان به هتلها، بیمارستانها، مدرسه ها و یا سایر مکان های عمومی اشاره نمود.

کمپانی سازنده اعلام کرده است به زودی لامپ های موجود در دستگاه را با اسپری های ضد عفونی کننده جایگزین خواهد کرد. اگر چنین شود از این ربات می توان در محیط های باز مانند اداره ها، رستوران ها و سرویس های حمل و نقل نیز بهره برد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان