رضا امیراحمدی – اخراج مجری با سابقه از شبکه اول سیما

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۸

اخراج مجری با سابقه از شبکه اول سیما

خبر می رسد که رضا امیراحمدی مجری با سابقه صدا و سیما به دلیل اظهار نظرهایش درباره قهرمانی پرسپولیس دچار دردسر شده است. باشگاه و بازیکنان پرسپولیس به این مجری به شدت اعتراض کرده و این باشگاه صدا و سیما را تحریم نمود. پس از این اعتراضات خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه این مجری از شبکه یک سیما اخراج شده است. هرچند امیراحمدی از هواداران و باشگاه پرسپولیس عذر خواهی کرد و روابط عمومی شبکه یک نیز از پرسپولیسی ها دلجویی نمود، اما غیبت این مجری در برنامه امروز صبح، شایعات اخراج او را قوت بخشید.

رضا امیراحمدی - اخراج مجری با سابقه از شبکه اول سیما

رضا امیراحمدی – اخراج مجری با سابقه از شبکه اول سیما

تکذیب اخراج رضا امیراحمدی

روز گذشته تهیه کننده برنامه صبح به خیر ایران خبر اخراج امیراحمدی را تکذیب کرده بود. داریوش دلیری در این رابطه گفته بود: مجری اصلی برنامه صبح به خیر ایران پدرام کرمی است که متاسفانه این روزها دچار دیسک کمر شدید شده است و به زودی باید زیر تیغ جراحی برود. روزهای شنبه‌ و سه شنبه‌ برنامه با اجرای آقای امیراحمدی روی آنتن می رود. باید منتظر بمانیم و ببینیم مدیران شبکه چه تصمیمی در این رابطه می گیرند. هنوز هیچ تماسی از جانب مدیران شبکه دریافت نکرده ام و نوبت اجرای بعدی ایشان هم شنبه است.

این تهیه کننده در ادامه اظهار داشته بود: امیراحمدی کارمند رسمی صدا و سیماست و در حال حاضر برنامه ای در شبکه جام جم دارد که پخش آن هم متوقف نشده است. او همچنین از اینکه فضا انقدر شلوغ شده انتقاد کرده و گفت: این موضوع آنقدر ها هم بزرگ نبود که تا این حد جنجالی شود و حساسیت ایجاد کند. متاسفانه فشار کانون های هوادارای آقای رسول پناه و باشگاه پرسپولیس را وادار به واکنش کرده است.

غیبت تا آرام شدن اوضاع

غیبت امروز این مجری در برنامه صبحگاهی شبکه یک این گمان را به وجود آورد که او اخراج شده است. اما این احتمال هم وجود دارد که تا مدتی امیراحمدی را از اجرای این برنامه منع کنند تا سر وصداها بخوابد و حساسیت ها کاهش پیدا کند. این یک روش قدیمی در سازمان صدا و سیما است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 30 =


اخبار

سینما و هنر

جهان