• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • محصولات سایپا در آینده – ۸ خودرو جدید سایپا وارد بازار خواهد شد.

محصولات سایپا در آینده – ۸ خودرو جدید سایپا وارد بازار خواهد شد.

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۳

عرضه ۸ خودرو جدید سایپا در۳ سال آینده

محصولات سایپا در داخلی‌سازی خودرو و قطعات آن مجموعه‌ای پیشتاز محسوب می‌شود. محصولات سایپا در آینده شامل ۸ خودرو جدید می‌شود با نظر داشتن تولید داخلی قطعات خودرو  نشان‌دهندۀ مشارکت فعال سایپا در طرح بومی‌سازی است که قابل تقدیر و تشکر است.

رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت : «سایپا با اجرای این برنامه و عرضه خودروهای جدید در سه سال آینده، میتواند توان رقابت خود در بازارهای داخلی و خارجی را ارتقا دهد» وی در ادامه  با توجه به کاستی‌های موجود در زیمنه خودرو کشور افزود: «عرضه محصولات جدید سایپا در آینده، بخشی از کاستی های برجای مانده از گذشته را جبران کرده و افزایش سطح رضایت مردمی از این خودروساز را به‌همراه خواهد داشت»

وی در گفت و گوی خبری در پاسخ به سؤالی در خصوص برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ادامه برنامه افزایش تیراژ تولید محصولات در گروه خودروسازی سایپا بیان داشتند: «تلاش میکنیم با تسهیل قوانین و امور مربوط به تولید داخل، ضمن حفظ روند افزایش تولید، سایپا بتواند تعهدات خود به مشتریان را با سرعت هرچه بیشتر پاسخ دهد».

رحمانی در  مورد توقف تولید پراید افزود: «پس از توقف یک مدل خودرو پراید در امسال، در سال آینده تولید دو مدل دیگر نیز متوقف خواهد شد و ظرفیت تولید آن‌ها، به سه خودرو جدید با امکانات بیشتر و به‌روزتر اختصاص می‌یابد که بیانگر تحول، توسعه و شکوفایی در گروه خودروسازی سایپا و صنعت خودرو است».

جدیدترین محصول شرکت خودروسازی سایپا

در حال حاضر خودروی «رهام» به عنوان جدیدترین محصول شرکت خودروسازی سایپا اعلام شده است که طبق گفتۀ سیدجواد اسماعیلی، مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا  خودروی رهام در سال آینده به تولید انبوه خواهد رسید و در فاز نخست برنامه‌ریزی شده است تا حدود ۱۲ هزار دستگاه از آن تولید شده و به بازار عرضه شود.

رهام – جدیدترین محصول شرکت خودروسازی سایپا

سیدجواد اسماعیلی ضمن در نظر داشتن محصولات جدید سایپا افزود « در سال آینده سعی داریم۲ محصول جدید وارد بازار کنیم و در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، برنامه ریزی ما بر روی معرفی و راه اندازی ۵ محصول جدید دیگر خواهد بود تا سبد فروش سایپا تنوع بیشتری برای مشتریان داشته باشد».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان