روزنامه کیهان – انتقاد تند و حمله شدید به رامبد جوان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۳

روزنامه کیهان از رامبد جوان انتقاد کرد

روزنامه کیهان اخیرا نسبت به صحبت های رامبد جوان در خصوص عدم ساخت سری جدید خندوانه و دلایلی که رامبد برای نساختن این مجموعه تلویزیونی ارائه داد، شدیدا انتقاد کرد. البته رامبد جوان قبلا به دلیل سفر به کانادا و به دنیا آمدن فرزندش در این کشور، مورد نقد و حمله تند از جانب مردم و یک سری از رسانه ها قرار گرفته بود. زیرا این عده رفتار رامبد را نوعی تناقض در برابر شعارهای میهن پرستانه ی این مجری و هنرپیشه کشورمان در برنامه ی خندوانه دانستند و او را مورد انتقاد و سرزنش قرار دادند. البته رامبد جوان نیز این حواشی را بی جواب نگذاشت و پاسخ منتقدین را داد.

انتقاد کیهان

حاشیه جدید برای رامبد جوان

اخیرا در پی پرسش هایی که در خصوص ساختن سری جدید خندوانه مطرح می شد در وهله نخست رامبد جوان ، تهیه کننده، کارگردان و مجری خندوانه پاسخ داد که صد البته خندوانه ساخته خواهد شد و اخبار مربوط به مهاجرت وی از ایران و ساخته نشدن خندوانه کاملا کذب است و صحت ندارد. تا اینکه آخرین پستی که توسط وی در شبکه های مجازی منتشر شد حاکی از این بود که خندوانه فعلا ساخته نمی شود چون عوامل ساخت خندوانه، در شرایط حاضر و کنونی جامعه ،دل خوشی ندارند. و ساخت خندوانه به زمانی بهتر موکول شده است. زمانی که شرایط جامعه بهتر شود و حال مردم نیز بهتر از این باشد که هست.

واکنش کیهان چه بود

اما کیهان به این نحوه ی کناره گیری رامبد جوان حمله شدیدی از خود نشان داد. زیرا در شرایطی که باید کنار مردم باشد و با تلویزیون به عنوان رسانه ملی همکاری کند  از ساخت برنامه ای که به قولی برند تلویزیون است دست می کشد و میدان را خالی می کند. کیهان نوشت: «با شناختی که از رامبد جوان به عنوان یک برنامه ساز دغدغه مند در حوزه آرامش و آسایش مردم سراغ داریم، توقع می رفت خود او پیشنهاد ساخت فصل جدید برنامه «خندوانه» را به مدیران شبکه نسیم داده و با انرژی و انگیزه ای چندبرابر در روزهایی که حضور امسال او به مراتب می تواند موثر تر از گذشته باشد، اقدام به برنامه سازی کند…».

روزنامه کیهان تاکید کرد:

«در شرایط فعلی نیاز است همه افراد جامعه با هر جایگاه و سواد و تخصصی نقش موثر خودشان را در گذر از این دوره خاص کشور بازی کنند.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان