روزگار جوانی – آغاز ساخت فصل جدید سریال پربیننده

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۰
روزگار جوانی - آغاز ساخت فصل جدید سریال پربیننده

ساخت فصل جدید سریال پرطرفدار

حدود ۲۰ سال از پخش سریال روزگار جوانی از شبکه تهران می گذرد. اصغر توسلی کارگردان این مجموعه حالا پس از این سال ها قصد دارد نسخه جدید این سریال را در ۳۰ قسمت و با نویسندگی حمید طاهری بسازد. این مجموعه تنها سه سال پس از تاسیس شبکه پنجم سیما روی آنتن این شبکه رفت؛ و خیلی زود تبدیل به یکی از پربیننده ترین مجموعه های تلویزیون شد. شبکه پنج سیما در اقدامی قصد دارد تا سریال های موفق آن سالها را احیا کند. در همین راستا قرار است تا سریالی با همین با نام تهیه نماید. به همین بهانه نگاهی گذرا به این سریال محبوب سال های گذشته می اندازیم.

روزگار جوانی - آغاز ساخت فصل جدید سریال پربیننده

روزگار جوانی – آغاز ساخت فصل جدید سریال پربیننده

روزگار جوانی

داستان این مجموعه داستان پنج پسر جوان در دهه دوم زندگی را روایت می کرد که در دوران خدمت سربازی با یکدیگر آشنا شده بودند. آنها حالا با قبولی دانشگاه در شهر تهران خانه ای مشترک در این شهر اجاره کرده و به تهران آمده بودند. در طول سریال ماجراها و اتفاق هایی برای این حوانان رخ می داد و قصه با چالش هایی همراه می شد. همراهی، دوستی و حتی درگیری شخصیت ها بیننده را با این مجموعه همراه کرده بود. نویسنده مجموعه جدید در رابطه با داستان گفته است در این سریال قصد ادامه دادن ماجراهای پنج جوان محموعه قبلی را ندارد. بلکه داستان چند جوان دانشجوی بیست و چند ساله را داریم که از شهرستان به تهران آمده اند؛ و برای پیدا کردن کار، شغل، تحصیل و خانه و … با مشکلاتی مواجهند.

گروه بازیگران

تقریبا پنج بازیگر نقش های اصلی این سریال پس از بازی در این نقش ها محبوبیت فراوانی به دست آوردند. نصراله رادش البته پیش از این مجموعه با ساعت خوش شناخته و محبوب شده بود. او در روزگار جوانی نقش حمیدرضا پسری از آبادان را ایفا کرد که دانشجوی مدیریت بود. ماجرای عاشق شدن او در تمام طول مجموعه از دیدنی ترین بخش های سریال بود.

امین حیای با این مجموعه تلویزیونی شناخته شد. نقش او نقش پسری از خانواده مرفه در تهران بود که به دلیل اختلاف با با خانواده با دوستانش در این خانه زندگی می کرد. افشین نقشی بود که امین حیایی را به شهرت رساند.

کیهان ملکی پیش از ایفای نقش احد، در سریال نوروز ۷۳،‌جنگ ۳۹، پهلوانان نمی میرند و چند مجموعه دیگر حضور داشت. احد دانشجوی پزشکی از تبریز بود.

بهزاد خداویسی نقش مجید که یک دانشجوی نقاشی از اصفهان بود را افا می کرد. او هم پیش از این مجموعه در سریال سرنخ نقش دستیار پلیس را ایفا کرده بود.

مهدی صبائی هم با روزگار جوانی شناخته شد. او در این سریال نقش شهریار دانشجوی کشاورزی اهل کرمانشاه را بازی کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان