روسپیگری در نقاط مختلف تهران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۳

روسپیگری در بخش های مختلف تهران

روسپیگری: این مقوله تقریبا در هر نقطه از شهر تهران وجود دارد و در اشکال مختلف ظاهر می گردد. در بعضی از مناطق به دلیل فقر و اعتیاد خانواده و یا فقر فرهنگی ظهور می یابد و در برخی از مناطق شهر به عنوان تفنن و سرگرمی رواج می یابد. روسپیگری گاهی به شکل خیابانی و در خیابان ها دیده می شود و گاهی با هدف تنوع طلبی و لذت جویی در فضاهای مجازی و به طرق دیگر ظاهر می گردد. روسپیگیری ممکن است ریشه در فقر و مشکلات خانوادگی یا اجتماعی داشته باشد و ممکن است ریشه در فسادهای اخلاقی و بی بند و باریهای فردی داشته باشد.

روسپیگری به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی

متاسفانه در جامعه کنونی ما درباره یک سری از آسیب های اجتماعی کمتر صحبت می شود و یا جرئت بازگو کردن این یک سری از آسیب ها وجود ندارد. به عنوان نمونه پدیده سگ گردانی در خیابان ها که متاسفانه مسئولین به این مقوله توجهی نداشته اند و اگر بااین پدیده برخوردی شود با قلدری به آن پاسخ داده می شود. در واقع پدیده حضور زنان خیابانی هم چنین وضعیتی دارد و شاهد رشد روز افزون این نوع آسیب اجتماعی هستیم .

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0