• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • رولزرویس فانتوم گالری – رونمایی از سوپرسدان لوکس انگلیسی

رولزرویس فانتوم گالری – رونمایی از سوپرسدان لوکس انگلیسی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۲۹

رولزرویس فانتوم گالری معرفی شد

رولزرویس با همکاری شرکت سوئیسی Nature Squared، از رولزرویس فانتوم گالری به عنوان نسخه‌ای ویژه از سدان لوکس فانتوم پرده‌برداری کرد. در این نسخه داشبورد خودرو با پر پرندگان مختلف تزئین شده تا فضایی بسیار متفاوت برای سرنشینان رقم زده شود.
خودروساز انگلستانی، محصول جدید خود را کار یا اثر هنری معرفی نمی کند، بلکه از واژه گالری برای توصیف آن استفاده کرده است.
ایده تولید چنین خودرویی برای نخستین بار در سال ۲۰۱۷ شکل گرفت، اما روند پیاده‌سازی و اجرای نهایی آن حدود ۴ سال زمان برده است. این اتومبیل منحصر بفرد به سفارش ابوظبی موتورز ساخته شده و چندی پیش به این شرکت تحویل داده شده است.

دلیل انتخاب گالری

گالری در حقیقت نامی است که رولزرویس برای داشبورد نسل هشتم فانتوم برگزیده؛ این شرکت دلیل انتخاب چنین نامی را بهره‌گیری گسترده از شیشه و امکان خلق فضایی هنرمندانه با سفارش انواع طرح‌ها یا قطعاتی از جنس دلخواه برای مشتریان عنوان کرده است.

شرکت سوئیسی Nature Squared در زمینه تولید مواد با کیفیت فعالیت می‌کند. این شرکت با کمک آخرین تکنولوژی‌ها مواد طبیعی پایدار را به اشیاء و لوازم گوناگون از جمله داشبوردخودرو تبدیل کند.

رولزرویس فانتوم گالری – رونمایی از سوپرسدان لوکس انگلیسی

رولزرویس فانتوم گالری – رونمایی از سوپرسدان لوکس انگلیسی

آنطور که رولزرویس اعلام کرده بیش از ۳,۰۰۰ پر رنگین‌تاب با وسواس انتخاب و با دقت تمام به گالری دست‌دوزی شده‌اند. یکی از زیباترین قسمت‌های این خودرو جایی است که پرها و ساعت معروف عقربه‌ای با هم ترکیب می‌شوند؛ این بخش به واسطه تلألو رنگ پرها و شیشه ساخته شده از مادر مروارید جلوه خاصی پیدا کرده است.

قیمت رولزرویس فانتوم گالری

در رابطه با قیمت این نسخه از رولزرویس فانتوم هنوز صحبتی نشده است  اما مسلما رقم تعیین شده برای آن فراتر از قیمت پایه ۴۶۳ هزار دلاری خواهد بود.

نسل هشتم رولزرویس فانتوم

نسل هشتم رولزرویس فانتوم تابستان ۱۳۹۶ معرفی شده است. خودروساز انگلیسی در زمان رونمایی این خودرو را به واسطه پلتفرم پیشرفته آغازگر دوره‌ای جدید برای کمپانی تلقی کرد. این پلتفرم توسط مهندسین رولزرویس توسعه یافته و سازه آن ۳۰ درصد استحکام بیشتری نسبت به سازه نسل هفتم فانتوم دارد. سواری نرم، آرامش آکوستیک، صندلی‌های راحت، آزادی عمل در طراحی ظاهری و کابین جادار از ویژگی های این پلتفرم جدید هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 24 =


اخبار

سینما و هنر

جهان