رویت شیء ناشناس – پنتاگون پرواز شیء ناشناس در اتمسفر زمین را تأیید کرد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۸
پنتاگون پرواز شیء ناشناس در اتمسفر زمین را تأیید کرد

پرواز بشقاب پرنده ها و اجسام فرازمینی

وزارت دفاع آمریکا به صورت رسمی رویت شیء ناشناس فرازمینی را در اتمسفر زمین تأیید نمود. این وزارت خانه از سال گذشته بخشی مخصوص برای بررسی پرواز بشقاب پرنده ها و اجسام ناشناس فرازمینی در آسمان کره زمین تشکیل داده است. این خبر را شبکه خبری سی ان ان منتشر کرده و اعلام کرده است: اشیاء پرنده ناشناس هوایی (UAP) طی سال های اخیر توسط یگان های هوایی آمریکا مورد شناسایی قرار گرفته اند و اکنون پنتاگون صحت این مساله را تأیید کرده است.

پنتاگون پرواز شیء ناشناس در اتمسفر زمین را تأیید کرد

پنتاگون پرواز شیء ناشناس در اتمسفر زمین را تأیید کرد

رویت شیء ناشناس در اتمسفر زمین

در گزارش شبکه خبری سی ان ان آمده است: در سال ۲۰۰۴ و در نزدیکی سواحل کالیفرنیا اشیاء پرنده ناشناسی مشاهده شده بوده است. همچنین در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز یک فروند جنگنده اف-۱۸ آمریکا یک جسم پرنده ناشناخته را در آسمان آمریکا و بر فراز سواحل اقیانوس آتلانتیک رهگیری می‌کند.

سخنگوی پنتاگون در این رابطه به سی ان ان گفته است: این اشیاء پرنده که در سه نوبت طی سال های گذشته توسط پرسنل نیروی دریایی آمریکا رهیگری شدند، در اشکال مختلفی درحال پرواز بوده اند. اما از آنجا که علنی کردن این موضوع می توانست به سود دشمنان ایالات متحده باشد، وزارت دفاع برای حفظ عملیات امنیتی از افشای صحت پرواز این اشیاء پرنده ناشناس خودداری کرده بود.

سو گاه (Sue Gough) در ادامه بیانیه ای که برای این شبکه خبری ارسال نموده افزوده است: آژانس های اطلاعاتی آمریکا در نهایت ژوئن سال گذشته مجبور شدند مشاهده و پرواز این اشیاء ناشناس پرنده که به حریم هوایی آمریکا وارد شده اند را از حالت محرمانه خارج کرده و به اطلاع کنگره آمریکا برسانند.

ماه اوت سال ۲۰۲۰ میلادی بود که پنتاگون یک یگان ویژه برای رهگیری و مقابله با ورود اشیاء بیگانه و ناشناس به زمین تشکیل داد. طبق گزارش نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ بارها اشیاء پرنده ناشناس در اشکال و فرم های گوناگون به حریم هوایی آمریکا ورود کرده اند.

تاکنون شبکه خبری سی ان ان و وزارت دفاع آمریکا به منشاء و محل پرواز این پرنده های ناشناس اشاره ای نکرده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان