رکوردشکنی بیتکوین – بیتکوین به ۱۴۶ هزار دلار می‌رسد؟

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۷

 احتمال رسیدن بیتکوین به ۱۴۶ هزار دلار

این روزها همچنان رکوردشکنی های پی در پی بیتکوین خبرساز شده است، بزرگ ترین بانک آمریکایی از احتمال رسیدن ارزش بیتکوین به ۱۴۶ هزار دلار در بلندمدت خبر داده است. در حال حاضر ارزش بازار بیتکوین ۵۷۵ میلیارد دلار برآورد می شود که در صورت تحقق سقف پیش بینی شده چی پی مورگان، این میزان با رشد ۴.۶ برابری به ۲.۷ تریلیون دلار خواهد رسید.
نوسانات بالای ارزهای دیجیتال هنوز یکی از اصلی ترین موانع جایگزینی آن ها با طلا است و در نظر بسیاری از معامله گران، نوسانات بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی بالاتر از آن است که یک سرمایه گذاری معقول باشد.

 ارزیابی جی پی مورگان از بیتکوین

بیتکوین در روزهای اخیر تا ۳۴ هزار دلار نیز پیشروی کرد اما صعود آن متوقف شد. آخرین بار در سال ۲۰۱۷ ارزش بیتکوین یک جهش سریع را تجربه کرد و به ۲۰ هزار دلار رسید اما کمی پس از آن در دامنه پنج هزار دلاری نوسان پیدا کرد.

رکوردشکنی بیتکوین - بیتکوین به ۱۴۶ هزار دلار می‌رسد؟

رکوردشکنی بیتکوین – بیتکوین به ۱۴۶ هزار دلار می‌رسد؟

به گفته بانک جی پی مورگان جریان سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتالی در ماه های پایانی سال قبل افزایش کاملا محسوسی داشته است و این مساله بدان معنا خواهد بود که پتانسیل رشد زیادی برای ارزهای دیجیتالی در سال ۲۰۲۱ متصور خواهد بود.

ارزیابی جی پی مورگان از بیتکوین در حالی مطرح می شود که سال قبل جیمی دیمون- مدیرعامل این بانک بیتکوین را یک تقلب دانسته بود که وی را یاد حباب های کاذب قرن هفدهمی می اندازد.

البته دیمون از طرفداران سرسخت بلاک چین به شمار می رود و بارها و بارها خواهان بهره گیری از ظرفیت های این فناوری در نظام مالی و بانکی شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
9 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0