ریزش بیشتر ارزهای دیجیتالی – روند نزولی بیشتر ارزهای دیجیتالی متوقف شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۲۸

توقف ریزش بیشتر ارزهای دیجیتالی

روند نزولی بیشتر ارزهای دیجیتالی متوقف شد اما بیت‌کوین هنوز موفق به ورود به کانال ۵۰هزار دلار نشده است. گری گینزلر گزینه پیشنهادی جو بایدن برای تصدی سمت رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا گفته است باید نظارت بیشتری بر بازار ارزهای دیجیتالی صورت گیرد و رویکرد سختگیرانه تری برای محافظت از منافع مشتریان این ارزها اتخاذ شود.
این سخنان به فاصله کمی پس از آن بیان می شود که ایلان ماسک بنیان گذار تسلا که پیشتر دوج کوین را ارز مردم خوانده بود در تغییر موضعی آشکار توییت کرد: اگر مالکان عمده دوج کوین اقدام به فروش آن ها کنند به آن ها حق می دهم!

احتمال سرمایه گذاری بانک مورگان استنلی روی بیتکوین

 صندوق سرمایه گذاری بانک مورگان استنلی که ارزش دارایی های آن حدود ۱۵۰میلیارد دلار برآورد می شود از احتمال سرمایه گذاری این بانک بر روی ارز دیجیتالی بیتکوین خبر داده است. مورگان استنلی دومین بانک بزرگ آمریکایی پس از جی پی مورگان است که نسبت به سرمایه گذاری در بیتکوین ابراز علاقه کرد. هرچند هنوز بسیاری از فعالان مالی نسبت به نوسانات بسیار بالای ارزهای دیجیتالی انتقاد دارند اما روند ورود به این بازار اخیرا شدت یافته است.

ریزش بیشتر ارزهای دیجیتالی - روند نزولی بیشتر ارزهای دیجیتالی متوقف شد

ریزش بیشتر ارزهای دیجیتالی – روند نزولی بیشتر ارزهای دیجیتالی متوقف شد

غول پرداختی پی پال اعلام کرد برنامه ای برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی ندارد. جان رینی- مدیر مالی این شرکت با تاکید بر این که فرصت های خوبی در حوزه ارزهای دیجیتالی وجود دارد افزود: ما از توسعه خدمات مالی با استفاده از فناوری بلاک چین استقبال می کنیم اما فعلا تمایلی به خرید ارزهای دیجیتالی موجود در بازار نداریم. نمی خواهیم پول نقد خود را در دارایی هایی نظیر ارزهای دیجیتالی فعلی سرمایه گذاری کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان