رییس جمهوری – شاهد تحولات مثبت در اقتصاد کشور هستیم

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۳
رییس جمهوری - شاهد تحولات مثبت در اقتصاد کشور هستیم

تحول مثبت در اقتصاد، کشاورزی و خدمات

رییس جمهوری صبح امروز در جلسه هیات دولت اعلام کرد: پیام بودجه این است که سال ۱۴۰۰ با امسال و سال قبل متفاوت خواهد بود؛ هم از نظر سیاسی، هم اقتصادی و هم در تحولات بودجه عمرانی که نشان می دهد که شرایط چگونه است و انتظار مردم را مثبت کرده و در سایه این انتظار مثبت، شاهد تحول مثبت در اقتصاد، کشاورزی و خدمات هستیم.

حسن روحانی در نشست امروز همچنین گفت: در ایام میلاد با سعادت حضرت عیسی مسیح (ع) هستیم که ایام مبارکی برای همه پیروان این پیامبر بزرگوار و همه مسیحیان هم وطن ماست. جای تبریک برای بشریت است که این پیامبر، پیامبر صلح، دوستی و مهربانی بود. خوشحالیم آثار آن پیامبر بزرگ در زندگی و اذهان بخش بزرگی از بشریت تاثیرگذار است.

رییس جمهوری - شاهد تحولات مثبت در اقتصاد کشور هستیم

رییس جمهوری – شاهد تحولات مثبت در اقتصاد کشور هستیم

رییس جمهوری با بیان اینکه اخلاقی که در جوامع انسانی مشاهده می کنیم بخش بزرگی آن مدیون پیامبران آسانی و از جمله عیسی مسیح است، اظهار کرد: تولد و زندگی این پیامبر معجزه بود.

این مسئله نشان می دهد بخش عمده ای از خداپرستی، خدمت به هم نوعان است. بشارت پیامبر اسلام (ص) را او داد که به صورت صراحت در قرآن مجید آمده است.

پیام بودجه ۱۴۰۰ از نگاه رییس جمهوری

رئیس جمهوری در نشست اخیر اظهار کرد: علیرغم فشارهایی که هم از ناحیه تحریم و جنگ اقتصادی در پیشرو داشتیم و هم از ناحیه ویروس کرونا که فشار بر مردم و دولت بود، ایثار، همکاری و همراهی مردم و خادمان مردم در دولت و قوای دیگر شاهد بودیم.

روحانی درباره بودجه ۱۴۰۰ تصریح کرد: این بودجه پیام مهمی برای جامعه داشت و جامعه این پیام را دریافت کرده است. پیام بودجه این بود که سال ۱۴۰۰ با امسال و سال قبل متفاوت خواهد بود؛ هم از نظر سیاسی، هم اقتصادی و هم در تحولات بودجه عمرانی که نشان می دهد که شرایط چگونه است و انتظار مردم را مثبت کرده و در سایه این انتظار مثبت، شاهد تحول مثبت در اقتصاد، کشاورزی و خدمات هستیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان