رییس جمهور – در سال‌های قبل بار بودجه بر دوش صنعت نفت بود

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۱۱
رییس جمهور - در سال‌های قبل بار بودجه بر دوش صنعت نفت بود

بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت

روحانی در نشست امروز اعلام کرد: در سال های قبل بار بودجه بر دوش صنعت نفت بوده است. رییس جمهور گفت: نفت یک صنعت بسیار مهم و عظیمی است که اگر یک روز شیر نفت و گاز بسته شود همه فعالیت ها متوقف می شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت با بیان اینکه صنعت نفت و در کنارش پتروشیمی بسیار اهمیت دارد، گفت: صنعت نفت به تاریخ ما به عنوان یک صنعت سیاسی و اقتصادی گره خورده و صنعتی بوده که بار بودجه در سالهای قبل به دوش او بوده است و البته در بودجه سه سال اخیر با کمترین اتکا بودجه به نفت کار را پیش بردیم.

 حسن روحانی افزود: نفت یک صنعت بسیار مهم و عظیمی است که اگر یک روز شیر نفت و گاز بسته شود همه فعالیت ها متوقف می شود چرا که همه صنایع و برق کشور و بسیاری از خدمات ما متکی به آن است.

افتخارات دولت تدبیر امید

رییس جمهور - در سال‌های قبل بار بودجه بر دوش صنعت نفت بود

رییس جمهور – در سال‌های قبل بار بودجه بر دوش صنعت نفت بود

رییس جمهوری یادآور شد: در طول این ۷ سال تلاش بی وقفه ای چه در مرحله اول این طرح که منجر به تولید ۳۰ هزار بشکه شده و چه در مرحله دوم که در مجموع ۶۵ هزار بشکه می‌توانیم از میدان نفتی آذر، نفت استحصال کنیم انجام شده است و یکی از افتخارات دولت تدبیر امید این است که همه این طرح ها از آغاز این دولت شروع شده است.

وی با بیان اینکه طرح‌های زیادی در شرایط تحریم و کرونا در سال ۹۹ افتتاح شد، گفت: امروز پنجاه و سومین برنامه افتتاح ماست، البته ما افتتاح‌ها را پنج شنبه ها انجام می‌دهیم. آخر سال وقت کم آوردیم و آنقدر پنج شنبه نداریم، بنابراین روزهای دیگر را هم اضافه کردیم که برنامه‌های ما به افتتاح برسد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 15 =


اخبار

سینما و هنر

جهان