دکتر زالی – تهران در وضعیت خطرناکی قرار دارد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۷

تهران در وضعیت خطرناکی قرار دارد

دکتر زالی ، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در نشست خبری اعلام کرد: تهران در وضعیت خطرناکی قرار دارد و تنها راه قطع زنجیره بیماری کرونا، کم شدن مراجعان غیرضروری به بیمارستان‌ها است و تنها راه این موضوع، بسته شدن ورودی‌ بیمارستان‌هاست.

علیرضا زالی در سخنرانی خود هشدار داد: تنها راه قطع زنجیره بیماری کرونا، کم شدن مراجعین غیرضروری به بیمارستان‌ها است. وی افزود: در حال افزایش بخش‌های جدیدی به بیمارستان‌ها هستیم که در شرایط و زمان بستری بیماران کرونایی با کمبود تخت رو به رو نشویم.

دکتر زالی – تهران در وضعیت خطرناکی قرار دارد

طبق گفته فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران طی یک هفته اخیر تعدادی از بخش‌های عادی بیمارستان‌ها به بخش‌های ویژه کرونایی تبدیل شده است. البته باید بدانید که اگر افراد شیوه نامه‌های بهداشتی مد نظر را به خوبی رعایت نکنند حتماً با پر شدن بی وقفه تخت‌ها رو به رو خواهیم شد.

زالی افزود: باید بدانید تهران در وضعیت خطرناکی قرار دارد و اگر شرایط به همین صورت ادامه پیدا کند، با نارسانایی‌های درمانی زیادی رو به رو خواهیم شد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تنها راه این موضوع بسته شدن ورودی‌های بیمارستان‌ها است. امروزه با افزایش ظرفیت‌های جدید و تغییراتی در بخش‌های مختلف مراکز درمانی توانسته‌ایم تا حدودی ظرفیت‌های لازم را جبران کنیم.

آخرین آمار کرونا در کشور

آخرین آمار کرونا در کشور طبق صحبت سخنگوی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۴۲۴ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند و به این ترتیب شمار جانباختگان بیماری در کشور به ۳۷ هزار و ۴۰۹ نفر رسید. مجموع بیماران کرونا در کشور به ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ نفر رسیده است. طبق گفته سخنگوی وزارت بهداشت تا کنون پنج میلیون و ۱۴۷ هزار و ۲۴۹ آزمایش تشخیص ویروس کرونا در کشور انجام شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان