زن و شوهر بی رحم – سارقین زورگیر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۹-۱۷

زن و شوهر بی رحم

زن و شوهر بی رحم در تهران توسط پلیس دستگیر شدند. رئیس کلانتری ۱۴۲ کن در گزارش خود بیان کرد که : این زن و شوهر ۱۸ و ۲۴ ساله  با خودروی پراید خود در غرب تهران به روش های مختلفی از شهروندان سرقت می کردند. که در ۷ صبح روز شنبه در تعقیب و گریز پلیس زمینگیر و دستگیر شدند.

سرهنگ محمد کمیجانی گفت: در هنگام گشت زنی در بلوار کن متوجه خودرروی مشکوکی شدند و بعد از اعلام ایست، پا به فرار گذاشتن ولی در نهایت دستگیر شدند.

در بازرسی های خودرو توسط تیم پلیس تعداد زیادی کیف زنانه، کوله پشتی و چند گوشی موبایل سرقتی از این زوج کشف کردند.
هنگام بررسی یکی از موبایل ها به صدا درامد و مشخص شد خانمی روز گذشته به عنوان مسافر سوار بر خودرو شده است ولی با تهدید این دو موبایلش به سرقت رفته بود.

زن و شوهر بی رحم - سارقین زورگیر

زن و شوهر بی رحم – سارقین زورگیر

شیوه کار سارقین

کمیجانی گفت: نحوه کار این زوج به این شکل بوده است که مرد به عنوان مسافر کش در خیابان ها گشت می زدند و خانم هم به عنوان مسافر در صندلی عقب می نشسته است. هر مسافری که سوار می شده است با گذاشتن چاقو زیر گلوی مسافر با تهدید و زورگیری اموال وی را به سرقت می بردند.

یکی از مال باختگان پسر دانشجویی بود که به کلانتری مراجعه کرده بود و اعلام سرقت کرده بود. داستان اون به این شرح بود که قصد رفتن به قم را داشته است. هنگامی که خوردو جلوی پایش نگه داشته است. چون یک خانم صندلی عقب نشسته بوده است . جلو نشسته است. لحظه ای بعد  زن چاقو به زیر گردن او می گذارد و لب تاپ، گوشی موبایل، مدارک و پول او را به سرقت بردند و وی را در بیابان های جاده قم رها کردند. این دو خودروهای زیادی را به سرقت بردند و بعد از برداشتن وسایل داخل ماشین ، ماشین را در بیابان ها رها می کردند.

این زوج معتاد به مواد مخدر شیشه هستند. و به ۱۰ فقره سرقت و زورگیری و یا شاید بیشتر اعتراف کردند. و با مدارک و شواهد به مقام قضایی معرفی شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان