زیباترین زنان – بهاره کیان افشار در لیست زیباترین زنان مسلمان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۰

لیست جدید مجله FillGap

به تازگی وبسایت سرگرمی FillGap فهرستی از زیباترین زنان دنیای اسلام را منتشر کرده است. در این لیست نام بازیگر دوست داشتنی کشورمان بهاره کیان افشار نیز دیده می شود. او در این لیست در بین ده نفر برتر و در مقام هفتم زیباترین زنان مسلمان جا گرفته است. این وبسایت در توصیف بازیگر ایرانی حاضر در لیست نوسته: این بازیگر ایرانی با لبخندی که همیشه بر لبانش است، شباهت زیادی هم به مدل و بازیگر اهل پاکستان Ainy Jaffry دارد.

زیباترین زنان - بهاره کیان افشار در لیست زیباترین زنان مسلمان جهان

زیباترین زنان – بهاره کیان افشار در لیست زیباترین زنان مسلمان جهان

بهاره کیان افشار

FillGap نوشته گاهی بهاره کیان افشار را با مدل پاکستانی Ainy Jaffry اشتباه می گیرند! این بازیگر و مدل پاکستانی در سال ۲۰۱۰ عنوان زیباترین مدل کشور پاکستان را از آن خود کرده بود.

بهاره کیان افشار در سال های گذشته موفق شده خود را به عنوان بازیگری پرتوان و هنرمند در سینما و تلویزیون کشور معرفی نماید. او بی شک بازیگری توانا و با استعداد است. چهره زیبایش هم موجب شده تا بیشتر بدرخشد. کیان افشار با سریال کلاه پهلوی کارش را شروع کرد و خیلی زود توانست جایگاهی در هنر کشور برای خود دست و پا کند.

زیباترین زنان مسلمان

در بین ده نفر برتر حاضر در لیست مجله FillGap هانده ارچل بازیگر مشهور ترک در مقام اول قرار دارد. او اخیرا در فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی که داستانی از شمس و مولانا را روایت می کند نیز حضور داشته است.

فاحریه اوچن دیگر بازیگر و مدل ترکیه ای، ​راوان بن حسین مدل و بلاگر کویتی، مریم اوزرلی بازیگر ترک‌تبار اهل آلمان و جی جی حدید که یکی از مشهورترین مدل های حال حاضر جهان است ( فلسطینی‌تبار اهل آمریکا) نیز نفرات دیگر حاضر در صدر این لیست هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان