زیرخاکی – سریال پربیننده شب های ماه رمضان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۶

سریال پربیننده شب های ماه رمضان

سریال زیرخاکی جدیدترین ساخته جلیل سامان است که هر شب از شبکه یک روی آنتن می رود. این سریال با نگاهی طنز به وقایع سال های پایانی دهه پنجاه می پردازد. بازیگرانی همچون پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، هادی حجازی فر، علیرضا کمالی و گوهر خیراندیش در این مجموعه به هنرنمایی می پردازند. این مجموعه هر شب ساعن ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

سریال پربیننده شب های ماه رمضان

سریال پربیننده شب های ماه رمضان

زیرخاکی مجموعه طنز شب های ماه رمضان

داستان سریال در مورد مردی است که به دنبال زیرخاکی می گردد. او برای یافتن گنج درگیر ماجراهای بامزه و موقعیت های خنده داری می شود. با وجود اینکه چند قسمت از این سریال پخش شده اما با اقبال مردمی مواجه شده است. منتقدان هم نسبت به آن نظر مثبتی داشته اند. بسیاری از لحظات بامزه سریال در فضای مجازی دست به دست می گردد. از ویژگی های دیگر این مجموعه ایجاد طنز موقعیت است. در سال های اخیر مخاطبین بیشتر به تماشای طنز کلامی عادت کرده بودند. اما این سریال موقعیت های طنز جذابی ایجاد کرده است.

کارگردان سعی کرده با بازی های بامزه و طنازانه بازیگرانش در طول صحنه های مختلف، جنس طنز موقعیت را پررنگ تر نماید. جلیل سامان که نویسنده و کارگردان این مجموعه است در این رابطه گفته:  ساخت چنین مجموعه ای سختی خاص خود را دارد. چرا که نشان دادن سیاست و تاریخ به زبان طنز کار دشواری است.

ژاله صامتی بازیگر نقش پریچهر در رابطه با حضورش در این مجموعه می گوید: كار با بازیگران حرفه‌ای بسیار جذاب است. بازیگران در این سطح، كارشان را بلدند و كار برایم لذت بخش بود‌. پیش از این با آقای حجازی فر همکاری نکرده بودم و این تجربه بسیار خوبی بود. البته با پژمان جمشیدی در تئاتر و فیلم هم بازی بوده ام و زوایای بازی ایشان را می شناختم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان