سارقان باطری – سارقان باطری فروشی دستگیر شدند

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۹
سارقان باطری - سارقان باطری فروشی دستگیر شدند

دستگیری سارقان باطری فروشی و کشف اموال مسروقه

مرتضی نثاری رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران در ارتباط با سارقان باطری فروشی گفت: دهم دی ماه پرونده ای از کلانتری ۱۴۴ تهرانپارس به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارسال شد. پرونده با موضوع سرقت از مغازه باطری فروشی به دادخواهی یکی از شهروندان در پایگاه چهارم مورد بررسی قرار گرفت.

شاکی با حضور در پایگاه چهارم  در تحقیقات پلیس گفت: کارگر من یاسر کلید مغازه را جهت انجام کاری به یکی از دوست هایش به نام رضا برای چند ساعتی تحویل می دهد او از این فرصت استفاده و کلید را تکثیر کرده بود،رضا ساعت چهار صبح ششم مهر ماه اقدام به سرعت از مغازم کرده است.

شاکی در ادامه افزود: سارق اموالی شامل ۵۹ عدد باطری داغی ، ۳۰ عدد باطری نو و ۳۰ عدد انواع دینام ، استارت خودروهای پراید،پژو و… و مبلغی وجه نقد به ارزش ۶۰ میلیون تومان را به سرقت برده است.

سارقان باطری - سارقان باطری فروشی دستگیر شدند

سارقان باطری – سارقان باطری فروشی دستگیر شدند

روند رسیدگی به پرونده سارقان باطری

مرتضی نثاری بیان داشت: کارآگاهان در بررسی های میدانی و بررسی فیلم های ظبط شده در اطراف محل مغازه باطری فروشی موفق به شناسایی رضا شدند.

با گرفتن مجوز از سوی دادسرای ناحیه ۱۵ تهران دستور دستگیری رضا از شعبه مربوطه صادر شد.

در روز ۲۴ آذر ماه رضا در محل کارش در محدوده تهرانپارس طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به پایگاه چهارم انتقال یافت.

رضا در تحقیقات به گارآگان پایگاه چهارم گفت: سرقت را قبول دارم و یاسر کلید را در اختیارم قرار داده بود.با خودروی پراید به مغازه رفتم و تعدادی باطری را سرقت کردم و به شخصی به نام شاهرخ به مبلغ ۲ میلیون تومان فروختم.شاهرخ در جاجرود مغازه باطری فروشی دارد و حدود چهار ماه قبل از سرقت او را می شناختم و او از سرقتی بودن اموال اطلاع داشت.

سرهنگ نثاری بیان داشت: با دستور قضایی توسط دادیار شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۱۵ تهران، به شهرستان پردیس مراجعه و در یک عملیات ضریتی شاهرخ دستگیر و به پایگاه جهارم منتقل شد.

نثاری افزود: شاهرخ مورد بازجویی قرار گرفت و اظهار داشت: حدود ۲ ماه قبل شخصی به مغازم مراجعه کرد و گفت بابت طلبی که از کسی داشته است تعدادی باطری گرفته و مادرش مریض است و نیاز به پول دارد. من در دو مرحله ۱۲ عدد باطری سالم و یک عدد باطری کهنه از رضا خریداری کردم و مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان برای او کارت به کارت کردم و از سرقتی بودن باطری ها اطلاعاتی نداشتم.

سرهنگ نثاری در انتهای صحبت هایش گفت: با کامل شدن تحقیقات پرونده متهمان با دستور شعبه پنجم دادیاری دادسرای ناحیه ۱۵ تهران با قرار وثیقه به زندان منتقل شدند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان