• صفحه اصلی
  • >
  • ویدیو ها
  • >
  • سارقین گردنبند – دو سارق گردنبند علی دایی برای سارقین پایتخت دردسر درست کردند

سارقین گردنبند – دو سارق گردنبند علی دایی برای سارقین پایتخت دردسر درست کردند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۱

دردسر برای دزدهای پایتخت

سارقین گردنبند اسطوره فوتبال کشور یا انجام این سرقت، موجب ایجاد موج جدیدی از دستگیری دزدها و زورگیرهای خیابانی در تهران شده اند. عصر روز چهارشنبه بود که علی دایی در مقابل دفترش مورد حمله قرار گرفت و گردنبند گران قیمتش به سرقت رفت. این اتفاق در مقابل دفتر کار این چهره سرشناس ورزشی در خیابان آصف (مجله زعفرانیه) و در خضور فرزند او رخ داده است. برخی منابع ارزش گردنبند به سرقت رفته دایی را در حدود ۸۰ میلیون تومان برآورد کرده اند.

سارقین گردنبند - دو سارق گردنبند علی دایی برای سارقین پایتخت دردسر درست کردند

سارقین گردنبند – دو سارق گردنبند علی دایی برای سارقین پایتخت دردسر درست کردند

حجم بالای انتشار ویدیوی سارقین گردنبند

با تشکیل پرونده در همان عصر چهارشنبه، پلیس آگاهی تهران در صدد شناسایی و دستگیری این دزدها برآمده است. از آنجا که ویدیوی این حادثه به طور بسیار گسترده در فضای مجازی منتشر شده و حساسیت زیادی در جامعه ایجاد نموده است؛ جدیت نیروهای پلیس برای به دام انداختن این سارقین بسیار بیشتر شده است. پلیس به مردم قول داده در کوتاهترین زمان ممکن، این دزدها را پیدا و دستگیر نماید.

دزدهای ناشی

مامورین نیروی انتظامی تهران معتقدند این دزدها از جمله سارقان ناشی شهر تهران بوده اند. آنها با سرقت از یکی از شناخته شده ترین چهره های کشور، حساسیت ویژه ای در رسانه ها و افکار عمومی و همچنین در فضای مجازی به راه انداخته اند. این حساسیت موجب خواهد شد پلیس آگاهی نیز حساس شده و عملیات پیگیری را سریع تر دنبال نماید.

این دزدهای ناشی خود را معرض خطر شدید انداخته اند و قطعا به زودی دستگیر خواهند شد. اما علاوه بر این دو سارق، سایر دزدهای سطح شهر تهران هم حالا به دردسر افتاده اند. مسلما حساسیت جامعه روی چنین موضوعی، پیگیری مصمم نیروهای انتظامی و پلیس را در پی خواهد داشت.

طبق گزارشات پلیس، سارقین گردنبند علی دایی علاوه بر خود امنیت تمام سارقین تهران را نیز به خطر جدی انداخته اند. پلیس همچنین اعلام کرده به زودی خبر دستگیری این افراد را به سمع مردم خواهد رساند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان