سارق پارکور کار – قاپ زن حرفه ای دستگیر شد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۱
سارق پارکور کار - قاپ زن حرفه ای دستگیر شد

سارق پارکور کار دستگیر شد

سارق پارکور کار دستگیر شد. رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش شاپور بهرامی گفت : ۲۸ بهمن ماه سال جاری خانم جوانی به سرقت رفتن تلفن همراهش را به پلیس ۱۱۰ گزارش داد. خانم جوان گفت سارقان ۲ جوان سوار بر موتور بودند و اطلاعات آن ها را به گشت های کلانتری داد.

تحقیقات پلیس شروع شد تا اینکه یکی از گشت های کلانتری ، ۲ سارق موتور سوار را در نزدیکی پارک وی مشاهده کردند. با دیدن ماموران پلیس، دزد ها پا به فرار گذاشتند و پس از ۱۰ دقیقه گریز با خودروی پرایدی برخورد کردند.

سرهنگ در ادامه افزود: یکی از سارقان بعد از تصادف توانست با پای پیاده فرار کند و سارق دوم هنگامی که خواست فرار کند خود را در محاصره ماموران دید و ماموران پلیس را با سلاح سرد تهدید کرد. نیرو های انتظامی توانستند با استفاده از فنون دفاع شخصی سارق را زمین گیر و او را دستگیر کنند.

سارق پارکور کار -  قاپ زن حرفه ای دستگیر شد

سارق پارکور کار – قاپ زن حرفه ای دستگیر شد

روند رسیدگی به پرونده سارق پارکور کار

سرهنگ شاپور بهرامی در ادامه صحبت هایش گفت: در تحقیقات مشخص شد سه روز قبل از دستگیری ، این دزدان در میدان تجریش با استفاده از شلوغی خیابان موفق شده بودند از دست نیرو های پلیس فرار کنند. در بازرسی ها در کوله پشتی سارق ۴ گوشی سرقت شده به کشف شد.

در کوله پشتی سارق ۷ کاپشن وجود داشت و ۵ کاپشن دیگر بر تن داشت. دزدان برای اینکه شناسایی نشوند بعد از هر سرقت کاپشن خودشان را تعویض می کردند.

متهم بعد از دستگیر گفت: یک باند ۷ نفره هستیم که یکی از ما داخل پاتوقمان مسئول فروش گوشی های سرقتی به مالخر است و ۶ نفر دیگرمان در سه تیم جداگانه سوار بر سه موتور در خیابان های شمال تهران اقدام به گوشی قاپی می کنیم.

متهم در ادامه افزود : گوشی های آیفون را سرقت می کردیم و به قیمت ۷ میلیون تومان به مالخر ها می فروختیم و از آن ها پول نقد دریافت میکردیم.

سرهنگ بهرامی اظهار داشت: متهم ۲۰ ساله است و به گفته خودش در ۸ سالگی مادر او به علت اعتیاد پدرش از او طلاق گرفته و برای اولین بار در سن ۱۰ سالگی به کانون اصلاح و تربیت رفته و ۲ سال در آنجا بوده است. متهم ورزشکار رشته ورزشی پارکور است که چندی قبل با دوستانش دست به سرقت گوشی قاپی و زورگیری زده اند.

سرهنگ بهرامی در پایان گفت: پس از تشکیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری باقی افراد این باند ادامه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان