سازمان‌های نظارتی رییس صندوق بازنشستگی را برکنار کرد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۳

سازمان‌های نظارتی سازمان‌های نظارتی بازنشستگی را برکنار کرد

سخنگوی دولت بیان کرد سازمان‌های نظارتی رییس صندوق بازنشستگی را برکنار کرد و برکناری زود هنگام رئییس صندوق اصلا منصفانه نبوده و همچنین  بیان کرد که از اولین روزها اعلام سازمان‌های نظارتی این بود که با توجه به ماده قانونی ایشان فاقد شرایط است  و دیوان محسابات خیلی واضح این موضوع را اعلام کرد . علی ربیعی صبح امروز (چهارشنبه)  در نشستی با رئییس جمهور اعلام کرد : امروز در مورد  کشاورزی با آب آلوده در جنوب پایتخت  که بیشتر  تره بار و صیفیجات پایتخت را تامین می‌کند، قراری گذاشته شد که گرد هم آیند تا کشاورزان را به آبیاری با آب سالم پشتیبانی کنند.

خطوط مترو

ایشان اضافه کرد که : در پی نشستی  امروز گزارشی از طرف شهردار تهران به رئیس جمهور کشورمان  ارائه شد که بر مبنای  آن شهرداری تهران فعالیت خود را برای ساختن  خطوط ۸، ۹ و ۱۰ مترو شروع میکند. سخنگوی دولت گفت: شهردار تهران گزارش داد که چهارباغ پایتخت  در شمال مصلی دوباره سازی میشود  و زیر گذر پل گیشا نیز تا پایان سال ۹۸ افتتاح می شود .

نسبت دادن برکناری رییس صندوق بازنشستگی به رییس جمهور منصفانه نیست

ربیعی همچنین در ارتباط با برکناری رییس سازمان صندوق بازنشستگی و اینکه گفته اند ایشان به دستور رییس جمهور برکنار شده است، افزود :این منصفانه نیست چون خیلی وقت است که میدانیم  که این موضوع بیان شده و درست نیست ارتباطش بدیم به نظر رئیس جمهور.  و این اشتباه محض است. از همان ابتدا اعلام کردند  که ایشان با در نظر گردن ماده ی قانوی فاقد شرایط است و دیوان هم طبق محاسباتش این موضوع را خیلی وتضخ اعلام کرد . و گفت : حتی زمات مقام اقای مرتضوی دیوان کشور به مدرک تحصیلی ایشان خرده گرفت و این ایرادی از دستگاه نظارتی بوده است .

دولت نگرانی برای  کالاهای اساسی در انبارها در یک سال آینده ندارد

در مبنای همین گزارش او با توجه به گزارش رئیس بانک مرکزی دیدن کردن از بنادراعلام  کرد:ما بیش از سه میلیون کالا در بنادر داریم تا تاریخ ۱۵ مرداد ۹۸ میزان واردات ۶۹ درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل اافزوده شده است .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0