ساشا سبحانی – دستگیری یک آقا زاده به جرم پولشویی و قاچاق انسان!

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۱۱

دستگیری یک آقازاده

رونامه ال موندو در اسپانیا از دستگیری ساشا سبحانی، فرزند سفیر اسبق ایران در ونزوئلا خبر داده است. او یک چهره فعال در اینستاگرام است و گفته می شود جرمش قاچاق انسان و پولشویی بوده است. ال موندو از احتمال استرداد سبحانی به ایران توسط اینترپل خبر داده است. البته گفته شده او از اینترپل درخواست کرده که به ایران تحویل داده نشود. نام ساشا با هنجارشکنی هایش در فضای مجازی برای کاربران شناخته شد. او همچنین در گرداندن سایت های شرط بندی هم دخیل بوده است. وی سال ها در کشور ونزوئلا ساکن بود و سپس به اسپانیا رفته بود.

ساشا سبحانی - دستگیری یک آقا زاده به جرم پولشویی و قاچاق انسان!

ساشا سبحانی – دستگیری یک آقا زاده به جرم پولشویی و قاچاق انسان!

دستگیری ساشا سبحانی در اسپانیا

به گزارش ال موندو سبحانی در حال حاضر به صورت موقت آزاد است و دستگیری او هم به صورت بازداشت موفقت بوده است. البته روند پرونده و بررسی ها برای بازگرداندن او به ایران در هفته های آینده ادامه خواهد داشت.

برخی معتقدند دستگیری او یک دروغ تبلیغاتی است. در واقع گفته می شود ساشا سبحانی به خاطر جذب فالوور و دنبال کننده بیشتر و مشهور شدن دوباره در شبکه های مجازی (به ویژه اینستاگرام) دست به این بازی جدید زده است. از آنجا که ابتدا خبر دستگیری اش عنوان شد اما چند ساعت بعد در پیج اینستاگرام وی در استوری هایش لایوی (پخش زنده) از خود گذاشت، چنین احتمالی چندان بعید هم به نظر نمی رسد. هنوز خبر دقیقی از وضعیت این آقازاده پرحاشیه در دست نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان