• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • سايپا – رکوردی جدید با تولید بیش از ۳۸۴ هزار دستگاه خودرو

سايپا – رکوردی جدید با تولید بیش از ۳۸۴ هزار دستگاه خودرو

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۶

 سایپا رکورد جدید ثبت کرد

سايپا در یکسال گذشته، ۳۸۲ هزار و ۳۰۳ دستگاه خودرو تولید کرد. امسال گروه خودروسازي سايپا طی یازده ماه با عبور از اين میزان تولید، ركورد جديدي را در زمينه توليد خودرو به ثبت برساند. این رکورد در شرایطی است که کشور تحت تحریم و فشار حداکثری بر صنعت و‌ اقتصاد قرار دارد و از این رو اهمیت ان دو چندان می‌شود.

گروه خودرو‌سازی سايپا با این میزان تولید خودرو تا پایان سال ۹۸ توانسته است برخی کمبودها از جمله کاهش ٣٢ درصدی تولید در سه ماهه اول سال را جبران كند.  بر این اساس، کاهش ۱۹ درصدی تولید در کل صنعت خودرو از گروه سایپا ناشی نمی‌شود و در مقابل، سایپا در این مدت با افزایش تولید خود توانسته است کاهش تولید خودرو را جبران نماید.

سیاست تولید عبور مستقیم سایپا

تولید بیش از ۳۸۴ هزار دستگاه خودرو سایپا

گروه خودروسازی سایپا در سه ماه اول نیمه دوم سال جاري سیاست تولید عبور مستقیم را به گونه ای موفقیت آمیز اجرا کرد.

این گروه در کنار تکمیل تمامی خودروهای دارای کسری قطعات در کف کارخانه و تحویل آن‌ها به مشتریان، همه محصولات خود را پس از تولید از کارخانه فوری به‌دست مصرف‌کنندگان برساند و تعداد خودروهای تحویلی به مشتریان را از مرز ۴۰۰هزار دستگاه عبور دهد.

گروه سایپا در سال جاری با افزایش تولی خود توانسته است رکود جدیدی را به ثبت برساند و تا حدی کمبودهای صنعت خودروسازی کشور را جبران نماید.

در شرایط کنونی کشور که بازار امروز خرید و فروش خودرو همچنان شاهد بی‌ثباتی قیمت‌ها و عرضه قطره چکانی خودرو توسط شرکت‌ها است و همین امر بر کسادی بیشتر معاملات و بلاتکلیفی قیمت‌ها افزوده است.

بی ثباتی و روند صعودی قیمت خودرو و فرصت طلبی دلالان و سودجویان واسطه  و قیمت های سلیقه ای در معاملات خودرو  بر این بی ثباتی و آشفتگی بازار  افزوده است . از این رو سیاست و عملکرد شرکت های خودرو سازی و موفقیت هایشان در امر تولید خودرو و سایر خدمات در ثبات قیمت و رفع بی سامانی بازار بی تاثیر نخواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان