ستاره اسکندری – نخستین تجربه کارگردانی بازیگر نام آشنا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۵

نخستین تجربه کارگردانی بازیگر نام آشنا

ستاره اسکندری بازیگر سرشناس و نام آشنای سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان قرار است به زودی به عنوان کارگردان فعالیت کند. شورای صدور پروانه ساخت به تازگی و در آخرین جلسه این شورا برای ساخت شش فیلمنامه پروانه ساخت صادر کرده است. فیلمنامه مورد نظر این بازیگر نیز پروانه ساخت دریافت کرده است.

ستاره اسکندری - نخستین تجربه کارگردانی بازیگر نام آشنا

ستاره اسکندری – نخستین تجربه کارگردانی بازیگر نام آشنا

خورشید آن ماه اولین فیلم ستاره اسکندری

طبق اخبار واصله نام اولین تجربه کارگردانی این بازیگر خودشید آن ماه خواهد بود. این بازیگر که بیشتر به دلیل حضور در سریال های تلویزیونی به شهرت رسیده است، حالا در تلاش است تا گامی به جلو در کارنامه کاریش داشته باشد.

فیلمنامه های دومین روز پاییز به نویسندگی و کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه کنندگی ناصر شفق مهر، تئوری آلبرت به نویسندگی و کارگردانی مریم سادات‌رضوی و تهیه‌کنندگی جعفر آقا باباییان، احمد به تنهایی به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی حسین مهکام، برای مرجان به نویسندگی و کارگردانی حمید زرگرنژاد، لاله کبود به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مهرشاد کارخانی و خورشید آن ماه به نویسندگی سمیه تاجیک، تهیه کنندگی منوچهر محمدی و کارگردانی ستاره اسکندری پروانه ساخت دریافت کرده اند. این پروژه ها به زودی مراحل پیش تولید را روع خواهند نمود.

سابقه کاری

ستاره اسکندری متولد ۲۵ خردادماه سال ۱۳۵۳ در شهر تربت حیدریه است. او را بیشتر به دلیل حضور در سریال های متعدد تلویزیونی می شناسیم. از معروف ترین سریال های او مجموعه نرگس بود که او ادامه نقش پوپک گلدره را پس از درگذشت این بازیگر به عهده گرفت.

این بازیگر تا کنون دو بار موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از جشنوارهٔ تئاتر فجر شده است. خواهر او لاله اسکندری نیز بازیگر مشهوری است.

خانم اسکندری بازیگر بسیار کم حاشیه ای است. شاید تنها حاشیه او فیلم کوتاهی بود که او را بدون حجاب در ترکیه نشان می داد. در این ویدیو فیلمبردار او را مرتبا سلبریتی خائن خطاب می کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان