سردارهادیانفر – تمدیدزمان طرح تقسیط جرایم رانندگی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۳

 مهلت طرح تقسیط جرایم رانندگی تمدید شد

سردارهادیانفر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی طرح تقسیط جرائم رانندگی را تا پایان اسفندماه تمدید کرد. سردارهادیانفر در نشست خبری بیان داشتند: «طرح تقسیط جرایم رانندگی تا پایان اسفند برای همه رانندگان به ویژه کسانی که خودروی آن‌ها در پارکینگ توقیف است، تمدید شد»

سردارهادیانفر در ادامه بیانات خویش افزود: «تعداد زیادی خودرو و موتورسیکلت به علت جرایم در پارکینگ‌های سراسر کشور متوقف است و با مجوز از فرمانده ناجا و وزیر کشور موافقت شد طرح تقسیط جرایم که پایان دی ماه معتبر بود، به خاطر ایام الله دهه فجر تا پایان اسفندماه تمدید شود». با توجه به سخنان وی هم وطنان می‌توانند با سند سبز و اسناد مالکیت به مراکز راهنمایی و رانندگی رجوع  کرده و با اخذ تعهد و همچنین برگه تقسیط در هماهنگی با وضعیت مالی و معیشتی خود برای قسط بندی جریمه خود اقدام نمایند.

وضعیت استثنای خودرو‌های سرقتی

  تمدیدزمان طرح تقسیط جرایم رانندگی

طبق اظهارات سردار هادیانفر ۶۰۰ هزار خودرو در پارکینگ‌‌ها بوده که ۵۰ هزار وسیله نقلیه خارج شده است ولی در همین حال حدود صد خودرویی که به خاطر جرایم بالا در پارکینگ‌ها متوقف شده است وجود داشته که باید  نسبت به ترخیص آن‌ها عمل شود و این مسئله مشمول خودرو‌های سرقتی و خودرو‌هایی که مشکلات قضایی دارد، نمی‌باشد.

سردارهادیانفر گفت: «اکثر این خودرو‌هایی که به خاطر جرایم بالای یک میلیون تومان متوقف شده، مربوط به قشر ضعیف است که معمولا با این خودرو‌ها امرار معاش می‌کنند که بایستی با تسهیلات بوجود آمده برای ترخیص خودرو اقدام کنند»

طبق بیانات وی برخی موارد امکان ترخیص نداشته از جایی که هزینه پارکینگ آن‌ها بالا بوده و چون پارکینگ بخش خصوصی است، پلیس نمی‌تواند دخالت کند ولی  در هر صورت رانندگان این گونه خودرو‌ها نیز ملزم هستند به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه و در همان روز نسبت به تویل خوردو عمل کنند.

سردار هادیانفر در خصوص شرایط جوی کنونی شرط احتیاط رانندگان رو لازم دانسته و  بیان داشتند: «باتوجه به شرایط جوی که سازمان هواشناسی در چند روز آینده اعلام کرده است در محور‌های شمالی و غربی کشور شاهد بارش برف خواهیم بود. درحال حاضر نیز در برخی از محور‌های شمالی بارش برف را شاهدیم».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان