سردار – جوان با استعداد کشور در راه ایتالیا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۱

باشگاه ناپولی به دنبال جوان با استعداد کشور

رسانه های کشور ایتالیا در طول هفته های گذشته از علاقه باشگاه ناپولی به خرید سردار آزمون بازیکن با استعداد کشورمان خبر دادند. سردار آزمون در حال حاضر مهاجم تیم زنیت روسیه است. اما خبرها حاکی است که مذاکرات بازیکن جوان کشورمان با ناپولی جدی است و هر دو طرف به توافقاتی دست پیدا کرده اند.

سردار - جوان با استعداد کشور در راه ایتالیا

سردار – جوان با استعداد کشور در راه ایتالیا

سردار آزمون در راه ایتالیا

سردار که در سال های گذشته در فوتبال روسیه و در تیم های روبین کازان، روستوف و زنیت سنت پترزبورگ حضور داشته، حالا مورد توجه باشگاه ایتالیایی ناپولی قرار گرفته است. به نظر می رسد سردار را در روزهای نه چندان دور در سری آ خواهیم دید. وبسایت napolimagazine در اینباره خبری منتشر کرد که مذاکرات باشگاه ناپولی با آزمون و باشگاه زنیت شروع شده. مبلغ پایه و پیشنهادی برای انتقال این مهاجم ایرانی هم ۲۵ میلیون یورو بوده است. علاوه بر این سایت todofichajes هم نوشته است که باشگاه ناپولی به دنبال ایجاد یک تغییر با نقل و انتقالات تابستانی است. البته گفته شده است که این باشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا کارهایش را در بخش اداری دنبال می کند و پیش می برد.

مهاجم ۲۵ میلیون یورویی

سردار آزمون که برای انتقالش از زنیت به ناپولی ۲۵ میلیون یورو پیشنهاد شده است، برای رسیدن به ایتالیا از سپاهان اصفهان ، روستوف روسیه، سپس روبین کازان و زنیت گذر کرده است. در رده باشگاهی به همراه تیم سپاهان در فصل ۹۰-۹۱ قهرمان لیگ برتر شده است. با زنیت در لیگ ۱۹-۲۰۱۸ روسیه قهرمان شده است. فصل ۱۶–۲۰۱۵ را در لیگ روسیه و به همراه تیم روستوف نایب قهرمان شد. به صورت فردی هم او برترین گلزن قهرمانی جوانان زیر ۱۹ سال ۲۰۱۲ آسیا، بهترین گلزن جام صلح و دوستی سال ۲۰۱۲، منتخب فصل های  ۱۵–۲۰۱۴، ۱۶–۲۰۱۵ در لیگ برتر روسیه، بازیکن ماه مه ۲۰۱۶ در روسیه، بهترین بازیکن فصل ۱۶–۲۰۱۵ باشگاه روستوف و همچنین بهترین گلزن ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در مجموع رقابتهای اروپایی ( باشگاههای اروپا، لیگ اروپا، لیگ قهرمانان اروپا) بوده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان