سردار محمدرضا یزدی – مجموع اختلاس‌ها طی ۱۰ سال اخیر

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۵

سخنرانی دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران امروز در دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی اعلام کرد:هفته دولت و هفته کارمندان خدوم، ارزش بالایی دارد به همین جهت این جشنواره که به‌منظور تقدیر از کارمند تراز انقلاب برگزار شده، از اهمیت خاصی برخوردار است. فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)  در خصوص فعالت کارمندان و تلاش دشمنان برای انحراف فکری در  تخلف کارمندان تاکید کرد: ما بیش از ۱۲۰ هزار مدیر و چند میلیون کارمند در سطوح مختلف داریم، اما از این تعداد افراد بسیار کمی تخلف می‌کنند، این در حالی است که دشمنان و کسانی که متوجه ابعاد قضایا نیستند، اذهان عمومی را در داخل و خارج به این سمت می‌برند که تعداد زیادی متخلف وجود دارد. این تحریف باعث می‌شود که مردم واکنش‌های منفی نشان دهند و این را مثلاً می‌توان در کاهش مشارکت در انتخابات دید.

مجموع اختلاس‌ها طی ۱۰ سال اخیر

سردار محمدرضا یزدی در خصوص ارقام اختلاس در کشور گفت : این‌گونه نیست که بگوییم شرایط دستگاه‌های اجرایی کشور به نسبت سایر کشور‌ها وخیم است، چون تمام حرف‌هایی که درباره اختلاس گفته می‌شود، این‌گونه نیست که تمام مبلغ را برداشته و رفته باشند. به‌عنوان مثال اگر تمام اعدادی را که درباره اختلاس‌ها طی ۱۰ سال اخیر گفته می‌شود، جمع کنیم به عددی حدود ۸۰ هزار میلیارد تومان می‌رسیم؛ عددی که در بودجه ۱۰ ساله کشور رقمی نیست، هرچند که یک ریال آن هم زیاد است.

سردار محمدرضا یزدی – مجموع اختلاس‌ها طی ۱۰ سال اخیر

فرمانده سپاه تهران همچنین با بیان اینکه در ماجرای کرونا، کادر پزشکی کشور با ازخودگذشتگی باعث شد که بتوانیم با گسترش این ویروس مقابله کنیم، افزود: در حالی‌که در اوایل گسترش کرونا معاندین انقلاب با تبلیغات سوء، عنوان می‌کردند که به زودی در برابر این ویروس دست‌هایمان را بالا می‌بریم. سردار یزدی گفت: امیدواریم که بتوانیم در سال‌های آینده جشنواره شهید رجایی و کارمند تراز انقلاب اسلامی را به‌صورت مشترک برگزار کنیم تا انتخاب کارمند نمونه کشور برای مردم بیشتر متجلی شود

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان