سروآباد کردستان – حمله تروریستی در منطقه سروآباد کردستان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۶

اقدام تروریستی علیه کارکنان مبارزه با کرونا

سروآباد کردستان شب گذشته مورد حمله تروریستی قرار گرفت.  اقدام تروریستی از سوی عوامل گروهک‌های تروریستی در اطراف روستای بلبر منطقه اورامان از توابع سروآباد به وقوع پیوست که یکی از کارکنان حوزه مقاومت بسیج به همراه یکی از کارکنان بخشداری و یکی از اهالی منطقه اورامان که در حال مردم‌یاری و کمک‌رسانی به اهالی منطقه در روز‌های سخت مبارزه با ویروس کرونا بودند مورد هدف قرار گرفتند.  در این حمله تروریستی دو نفر به شهادت و یک نفر زخمی شده است.

فرماندار سروآباد شهادت ۲ نفر از نیرو‌های بسیجی بومی روستای ژیوار این شهرستان بدست عوامل گروه‌های ضد انقلاب را تایید کرد. کوهسار دادور فرماندار سروآباد در نشست خبری با اشاره به شهادت ۲ نفر از نیرو‌های بسیجی بومی روستای ژیوار بخش هورامان شهرستان سروآباد گفت: «این دو نفر ساعت ۸ صبح امروز از پایگاه هانه‌ی لار منطقه حفاظت شده کوسالان باز می‌گشتند که در کمین گروه‌های ضد انقلاب گرفتار شده و به شهادت رسیدند». وی افزود: «ایرج آداک» و «کمال فتحی» بسیجیان مستقر در این پایگاه بودند که پس از پایان شیفت کاری در مسیر بازگشت به منازل خود در کمین ضد انقلاب افتادند»

دشمنی با مردم کردستان

حمله تروریستی در منطقه سروآباد کردستان

فرماندار سروآباد با تسلیت این حادثه تروریستی تاکید کرد: «عوامل ضد انقلاب که دستور اربابان خود را علیه ملت ایران اطاعت می‌کنند با این حمله تروریستی ثابت کردند دست از دشمنی با مردم کردستان بر نداشته و، چون در مقابل اقتدار نظام اسلامی خفیف و خار هستند با این حرکات مذبوحانه سعی بر حفظ خود دارند».

وی یادآور شد: «مردم شهرستان سروآباد و بخش اورامان همواره مرزدار غیور و علاقمند به اسلام و ایران هستند و این حملات تروریستی آن‌ها را بیشتر مصمم می‌کند تا در سایه نظام مقدس اسلامی برای عمران و آبادانی و توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کنند»
دادور گفت: «با مردم شریف شهرستان سروآباد عهد می‌بندیم راهرو این شهیدان باشیم و بدون تردید این شهیدان گرانقدر در جوار پیامبر مکرم اسلام (ص)، شهدای اسلام و اولیای الهی محشور خواهند شد و بهشت برین جای ابدی آن‌ها خواهد بود»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان