سرویس رایگان – سرویس رایگان فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو در شب یلدا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۷

تشویق به خانه ماندن برای شب یلدا

محمدجواد آذری جهرمی اعلام کرده است سرویس های رایگان شب یلدای فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو در دسترس همگان خواهند بود. این تصمیم به دلیل وجود ویروس کرونا در سطح جامعه و تشویق مردم برای ماندن در خانه اتخاذ شده است. همچنین طبق اخبار قرار است برای این شب محدودیت هایی نیز در نظر گرفته شود، بنابراین نیاز است تا برای ماندن مردم در منازل هم برنامه های متنوع و سرگرم کننده ای در نظر گرفته شود.

سرویس رایگان فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو در شب یلدا

سرویس رایگان فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو در شب یلدا

سرویس های رایگان ویدیویی

طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در یک ماه گذشته ابتلا به کرونا و میزان مرگ و میر به علت این بیماری کاهش پیدا کرده است. دلیل این امر نیز اعمال محدودیت های دو هفته ای بود که خوشبختانه اثربخش واقع شد. اما نگرانی دیگری در مورد ایجاد پیک جدید این بیماری بر اثر دورهمی های مردم در شب یلدا وجود دارد. متاسفانه ۵۱ درصد موارد ابتلا به کرونا در دورهمی های خانوادگی رخ می دهد. بنابراین مسئولین وزارت بهداشت بسیار نگران شب یلدا هستند.

حالا وزیر ارتباطات و فناوری هم برای کمک به تشویق مردم برای ماندن در خانه اعلام کرده که تماشای فیلم و سریال در سرویس‌های اشتراک ویدیو فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو برای شب یلدا رایگان خواهند بود.

آذری جهرمی این خبر را طی یک توییت اعلام کرد و نوشت: امسال باید بیشتر از هر سال دیگری مواظب یکدیگر باشیم و آیین یلدای سلامت را با همدلی برگزار کنیم. با همراهی سرویس های اشتراک ویدیویی، در شب یلدا و روز پرستار امسال، اشتراک فیلم و سریال در «فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو» برای همه مردم کاملا رایگان خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان