سریال خانه کاغذی – آغاز ساخت فصل پنجم سریال پرطرفدار

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۳
سریال خانه کاغذی - آغاز ساخت فصل پنجم سریال پرطرفدار

شروع ساخت فصل پنجم

بالاخره پس از وقفه به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، ساخت فصل جدید سریال خانه کاغذی شروع شده است. این سریال را نام سرقت پول یا money heist نیز می شناسند. فصل پنجم، طبق اعلام تهیه کننده قرار است فصل پایانی این مجموعه پرطرفدار باشد و گفته شده این فصل حماسی‌ترین و هیجان‌انگیزترین فصل این سریال نیز خواهد بود.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن سینماها در سراسر جهان، مردم رو به تماشای سریال آوردند. در واقع قرنطینه خانگی مخاطبین سریال ها را بسیار افزایش داد. مجموعه money heist نیز از جمله مجموعه هایی بود که در این روزها توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب نماید. لازم به ذکر است که دو فصل از این سریال هم از تلویزیون کشورمان پخش شده و علاقمندان زیادی هم داشته است.

سریال خانه کاغذی - آغاز ساخت فصل پنجم سریال پرطرفدار

سریال خانه کاغذی – آغاز ساخت فصل پنجم سریال پرطرفدار

سریال خانه کاغذی

مجموعه La casa de papel (خانه کاغذی) ساخته کشور اسپانیا است که در ترجمه انگلیسی نام money heist (سرقت پول) برایش انتخاب شد. پخش این سریال از سال ۲۰۱۷ در شبکه آنتنا ۳ اسپانیا شروع شد سپس نتفلیکس آن را در سطح جهان منتشر کرد. فصل سوم در سال ۲۰۱۹ و فصل چهارم در آوریل ۲۰۲۰ از نتفلیکس پخش شدند.

داستان این سریال ماجرای شخصی به نام پروفسور را روایت می کند که هشت نفر را برای سرقت از کارخانه چاپ اسکناس بر می گزیند. برای اینکه هویت این افراد حتی برای سایر اعضای گروه هم ناشناس باشد، از اسامی شهرهای مختلف به عنوان اسم مستعار استفاده می کنند. آنها پس از چندین ماه تمرین بالاخره اقدام به سرقت می نمایند. در طول این سرقت وقایعی رخ می دهد که باعث ایجاد اختلاف و درگیری بین اعضای گروه می شود.

کارگردان سریال اعلام کرده که تولید فصل جدید در کشور دانمارک شروع شده  و ادامه آن نیز در اسپانیا ضبط خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان