سریال دل – واکنش به انتقاد سعید راد از طرف منوچهر هادی و یکتا ناصر

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۳۱

راکنش به انتقادات سعید راد

سریال دل به تازگی درگیر حاشیه و انتقادهای فراوان شده است. این روزها بسیاری از مخاطبان بر طولانی شدن این سریال و داستان آن انتقادهای زیادی وارد کرده اند. سعید راد که از بازیگران این مجموعه است نیز در انتقادی تند عنوان کرده بود از حضور در این سریال بسیار پشیمان است. او همچنین مدعی شد هرگز این سریال را دنبال نکرده است. منوچهر هادی کارگردان سریال دل در واکنش به انتقاد سعید راد متنی را دراینستاگرام منتشر کرد و تمام مسئولیت های ضعیف بودن سریال را پذیرفت.

سریال دل - واکنش به انتقاد سعید راد از طرف منوچهر هادی و یکتا ناصر

سریال دل – واکنش به انتقاد سعید راد از طرف منوچهر هادی و یکتا ناصر

پاسخ منوچهر هادی به عنوان کارگردان سریال دل

سعید راد به عنوان مهمان تلفنی در یک برنامه رادیویی از حضور در سریال دل ابراز پشیمانی نمود. سخنان این بازیگر پیشکسوت ببسیار حبرساز شده بود. منوچهر هادی در اینستاگرام خود نوشت:

سعید راد عزیز، اگر به هر دلیلی از این همکاری لذت نبرده اید و خاطرتان مکدر شده، من به احترام شما و مهربانی ها و سابقه درخشانتان تمام قد می ایستم. در این لحظه فقط به خاطرات خوبم با شما در پشت صحنه این مجموعه فکر می کنم.

هر نقدی که از این سریال دارید را می پذیرم و میگویم اینها اشکالات من است. در ساخت این سریال تمام تلاشم را کرده ام و نتیجه چه خوب چه بد عواقب و مسئولیتش را می پذیرم. از تمام بینندگانی هم که با این مجموعه ارتباط خوبی نداشته اند عذر می خواهم.

حمایت یکتا ناصر

یکتا ناصر هم در صفحه اینستاگرامش از همسرش دفاع کرد. او نوشت: عزیزم بعضی آدم ها فقط تعریف ها را به نام خود می کنند و انتقادها را به دیگران حواله می کنند. جایگاه تو بسیار بالا و حسرت براگیز است. در این صنعت اقرادی که مثل تو خالصانه این قدر زحمت بکشند بسیار نادر هستند؛ افرادی که مانند تو جواب دشمنی را هم با مهربانی بدهند. برقرار باش.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان