سریال قورباغه – توقیف سریال قورباغه از زبان سخنگوی قوه قضاییه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۷
توقیف سریال قورباغه از زبان سخنگوی قوه قضاییه

توضیح سخنگوی قوه قضاییه

روز گذشته سخنگوی قوه قضاییه درباره مسائل مربوط به توزیع سریال قورباغه در نمایش خانگی توضیحاتی ارائه کرد. غلامحسین اسماعیلی گفت: در مورد اصل سریال و مجوزهای قانونی پخش یا عدم پخش آن قوه قضاییه دخالتی ندارد و به این موضوع ورود هم نمی کند. این موضوع مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. در واقع درباره محتوای این سریال نیز تا کنون هیچ کدام از همکاران ما اظهار نظری نداشته اند. اما در مورد منشا مالی تأمین کننده اعتبارات این مجموعه ابهاماتی وجود دارد که باید روشن گردد.

توقیف سریال قورباغه از زبان سخنگوی قوه قضاییه

توقیف سریال قورباغه از زبان سخنگوی قوه قضاییه

سریال قورباغه و حواشی آن

آقای اسماعیلی در ادامه اضافه کرد: تدابیری اتخاذ شد تا هیچ تضییع حقی در این موضوع صورت نگیرد. اگر فساد مالی هم رخ داده باشد، جلوی تضییع اموال گرفته می شود و با اخذ تأمین و تدابیر حفظ حقوق مالی صورت می پذیرد.

پیش از این، قسمت اول این مجموعه نیز به دستور مقام قضایی متوقف شده بود. شروع پخش سریال قورباغه قرار بود ۲۴ آذر ماه باشد، اما با تأخیری کوتاه مدت بالاخره دو هفته قبل اولین قسمت از این مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. اما حالا پس از پخش سه قسمت ابتدایی سریال، باز زمزمه‌هایی از توقف روند نشر این مجموعه شنیده می‌شود.

هنوز مشخص نیست آیا مشکلات پیش آمده در نشر این سریال به تهیه کننده پروژه، علی اسدزاده مربوط است یا موضوع دیگری پیش آمده است. طبق سخنان آقای اسماعیلی مشکل قوه قضاییه با محتوای سریال نیست و عوامل خارجی تهیه و تولید پروژه در توقیف آن نقش داشته اند.

کارگردان سریال، هومن سیدی و صفحه رسمی این مجموعه هم هنوز واکنشی به این خبر نداشته اند. از بازیگران این سریال می توان به هنرمندانی چون نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، شهروز دل افکار و هومن سیدی اشاره نمود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان