سریال هم گناه – پخش زود هنگام فصل دوم سریال پربیننده شبکه نمایش خانگی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۲
سریال هم گناه - پخش زود هنگام فصل دوم سریال پربیننده شبکه نمایش خانگی

نشست خبری عوامل سریال

ظهر روز گذشته نشستی خبری برای سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی با حضور عوامل این سریال از جمله پرویز پرستویی، محسن کیایی، مصطفی کیایی، حبیب رضایی، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره‌آزاد، سوگل خلیق، روشنک گرامی، پدرام شریفی برگزار شد. کارگردان در این نشست گفت: این نشست اولین تجمع پس از رفع ممنوعیت تجمعات است. امیدوارم به زودی این ویروس از بین برود و این گونه مراسم در کشور اجرا گردند.

سریال هم گناه - پخش زود هنگام فصل دوم سریال پربیننده شبکه نمایش خانگی

سریال هم گناه – پخش زود هنگام فصل دوم سریال پربیننده شبکه نمایش خانگی

پخش زود هنگام فصل دوم سریال هم گناه

کیایی در این نشست گفت: برنامه ریزی اولیه ما بر این اساس بود که بین دو فصل سریال فاصله ای چند ماهه داشته باشیم. اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن مردم تصمیم بر این شد که فصل دوم را زودتر روانه بازار کنیم.

در فصل دوم مخاطب شاهد خواهد بود که از وقایع فصل اول سه یا چهار ماه گذشته است. به همین دلیل هم می خواستیم فاصله ای بین پخش دو فصل داشته باشیم که مخاطب از لحاظ روانی این تغییر را بپذیرد.

در مورد پایان فصل اول هم کیایی گفت: برای تمام شخصیت ها در فصل اول به یک سرانجام رسیده بودیم. کسانی که داستان را دنبال کردند متوجه این امر شده اند. این داستان ابتدا برای ۵۰ قسمت طراحی شده بود. تصمیم به پخش آن به این صورت باعث شده تا به خوبی نتوانیم به تمام جزئیات مربوط به هر شخصیت بپردازیم.

واقعیت های قابل لمس

کیایی در مورد خانواده و نمایش آن در این سریال اضافه کرد: این مسئله دغدغه ماست. اما ما فقط مسدله را مطرح می کنیم راه حلی برای آن ارائه نمی کنیم. در واقع واقعیت قابل لمس را نشان می دهیم. خانواده صبوری نشانی از خانواده در کشور ما است.

قرنطینه موجب شد این سریال بهتر دیده شود. کارگردان هم گناه در این رابطه اضافه کرد: ماندن مردم در خانه باعث شد فیلیمو و نماوا فرصت خوبی برای جذب مخاطب داشته باشند. متاسفانه تلویزیون قادر به جذب مخاطب در حد نیاز نیست. بنابراین مردم در این ایم رو به تماشای سریال های نمایش خانگی آوردند.

چیزی که مردم را جذب یک سریال می کند قصه است. ما تلاش کردیم تمام شخصیت های سریال نمود بیرونی داشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان