سریال Money Heist – معرفی یکی از محبوب ترین سریال های جهان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۲
سریال Money Heist - معرفی یکی از محبوب ترین سریال های جهان

معرفی یکی از محبوب ترین سریال های جهان

سریال Money Heist که به نام های سرقت پول و خانه کاغذی ترجمه شده است؛ یکی از سریال های بسیار محبوب بین المللی است. این مجموعه تولید کشور اسپانیا است و شبکه نتفلیکس پس از ساخت ۳ فصل، پخش جهانی آن را به عهده گرفت. فصل های بعدی این سریال، در زمان پخش تبدیل به پرطرفدارترین سریال غیر انگلیسی زبان این شبکه شد.

سریال Money Heist - معرفی یکی از محبوب ترین سریال های جهان

سریال Money Heist – معرفی یکی از محبوب ترین سریال های جهان

داستان سریال Money Heist

پروفسور ۸ نفر را برای سرقت از کارخانه چاپ اسکناس انتخاب می‌کند. آنها برای پنهان کردن هویتشان، اسم شهرهای مختلف را برای خود انتخاب می کنند. پس از چند ماه تمرین در همان ابتدای سرقت موفق به ورود ساختمان می شوند و ۶۷ نفر را نیز گروگان می گیرند. البته هدف اصلی آنها سرقت پول های موجود نیست. بلکه آنها قصد دارند ۱۱ روز در ساختمان بمانند تا ۲۴۰۰ میلیون یورو پول غیرقابل تعقیب چاپ کنند.

نکته بسیار جالب این سریال این است که هیچکدام از شخصیت ها به عنوان شخصیت خوب یا بد معرفی نمی شوند. این مجموعه به گروه خلافکاران و پلیس ها به یک اندازه توجه نشان داده است. از دلایل موفقیت جهانی شاید یکی هم این باشد، که این مجموعه در هر قسمت به قدری شما را با خود همراه می کند که با شروع تماشای این سریال مجالی برای بی توجهی به آن پیدا نخواهید کرد.

نکات منفی

برخی از ریز داستان های مطرح شده در طول داستان، کشش لازم برای پرداخته شدن را ندارند. همچنین گاهی سریال از خط اصلی خود دور می شود و فقط برای ایجاد هیجان در بیننده تلاش می کند.

با این حال این مجموعه بدون تردید یکی از جذاب ترین سریال های سال های اخیر بوده است. Money Heist در حال حاضر یکی از سرگرم کننده ترین سریالهای نتفلیکس محسوب می شود که علی رغم ایراداتش، می توان آن را با لذت تماشا کرد؛ و البته تماشای آن را به دیگران نیز توصیه کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان