سقوط پهپاد – سقوط پهپاد آموزشی در شاهین‌ شهر

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۵

 سقوط پهپاد تحقیقاتی شرکت هسا

سقوط پهپاد آموزشی در شاهین شهر استان اصفهان خوشبختانه خسارت جانی به دنبال نداشت.  منصور شیشه‌ فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در مورد حادثه امروز شاهین شهر گفت: یکی از پهپادهای تحقیقاتی متعلق به شرکت «هسا» با برخورد به تیرک چوبی یکی از دکل‌ های انتقال برق ساقط شد.
منصور شیشه‌ فروش  در مورد جزئیات حادثه اظهار کرد: صبح امروز در شمال شاهین شهر، یکی از پهپادهای تحقیقاتی متعلق به شرکت هسا با برخورد به تیرک چوبی یکی از دکل‌های انتقال برق ساقط شد. وی افزود: خوشبختانه این حادثه هیچ خسارت جانی به همراه نداشته و تنها با برخورد این پهپاد، آتش‌ سوزی کوچکی رخ داد که با حضور به موقع نیروهای آتش‌ نشانی فوراً برطرف شد.

سقوط پهپاد - سقوط پهپاد آموزشی در شاهین‌ شهر

سقوط پهپاد آموزشی در شاهین‌ شهر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه حادثه چندان بزرگ نبوده گفت: خوشبختانه آتش‌ سوزی به سرعت مهار شد و حتی مشکلی هم در انتقال برق به وجود نیامد و این حادثه بدون مشکل و تلفاتی رفع شد.

علت سقوط پهپاد

پهپاد کوچک علمی آموزشی متعلق به یک شرکت دانش بنیان با همکاری هسا صبح امروز در حال تست‌های پروازی بود که هنگام انجام تست پرواز به دلیل نقص فنی دچار حریق و سقوط می‌شود.
این پهپاد کوچک علمی آموزشی متعلق به یک شرکت دانش بنیان که با همکاری هسا در حال تست‌های پروازی بود که  امروز هنگام انجام تست پرواز به دلیل نقص فنی علیرغم فعال شدن سامانه بازیابی چتر با کابل برق برخورد می‌کند و دچار حریق می‌شود.  این پهپاد پس از برخورد با کابل برق در منطقه شاهین شهر سقوط کرد و  این حادثه خسارت جانی نداشت و بلافاصله کنترل شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان