سلبریتی های عقب مانده از معرکه اغتشاش – حکایت اشک تمساح

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۳۰

چرا سلیبریتی ها به یکباره پا به میدان گذاشتند!

سلبریتی های عقب مانده از معرکه اغتشاش با تاخیر عجیبی با لشگر شکست خورده اغتشاش مردم حمایت و اعلام همبستگی کردند. بعد از اینکه آشوب ها سرکوب شد تازه از راه رسیدند و خود را در صف آشوبگران قرار دادند.

برخی از این افراد فراری های کاباره ای مفسد لس آنجلسی هستند که رسوایی هایشان در همه جا مشهود است.

در گزارشی بیان شد که برخی از مردم اغتشاشگر با حضور خود در مقابل نیروهای امنیتی ایستادند و رو سیاه ماندند. آن ها خسارت های مالی و جانی بسیاری را به ملت وارد کردند.

اما با خواست خداوند و درایت نیروهای امنیتی و برنامه ریزی های آن ها ، کانون تروریستی آن ها که گویا از خارج از کشور هدایت می شد.با شکست مواجه شد. بعد از اتمام قائله شبه سلبریتی ها که انگار تازه متوجه اوضاع شده بودند، آمدند و با اغتشاشگران اعلام همبستگی کردند.

سلبریتی ها و حکایت شنیدنی سریال اشک تمساح

سریالی به نام اشک تمساح در اوایل پیروزی انقلاب پخش می شد. در این سریال مخالفان سلطنت‌ طلب انقلاب به صورت کاریکاتوری به نمایش در می آمد. در آن سلطنت طلبان در ویلاها و خانه های تجملی و گران قیمت خود جلساتی را تشکیل می دادند و برنامه ریزی هایی را برای برگشت شاه به کشور انجام می دادند.

درمیان این سلطنت طلبان ، معتادی بود که در جلسات چرت می زد و هرازگاهی که حاضرین بلند صحبت می کردند ، از خواب می پرید و با لهجه ای که مخصوص معتادان بود می گفت: چی شد ؟ دشتگیر شدیم؟

هم اکنون این سلبریتی ها برای اینکه در این اوضاع خودی نشان بدهند که بگویند ما هم هستیم. بسیار نامحسوس جملاتی را می گویند که هم حمایت خود را نشان دهند و هم جوری برخورد می کنند که موقعیتشان به خطر نیوفنتد. آن ها حمایت خود را در غالب متن های یک خطی بیان کردند.

به عنوان مثال یکی از آن ها گفته است: پام شکسته و چهل روزه تو گچه ماشینم ندارم وگرنه وسط همین خیابون‌ها بودم. در نهایت این جماعت عقب مانده که حضور پیدا کردند تا از این افراد بیگانه حمایت کنند. ولی دیر رسیدند و هم اکنون در معرکه ای هستند که هیچ کس نیست و صدایشان را فقط رسانه های بیگانه می شنوند.
#سلبریتی # رسانه های بیگانه # اشک تمساح # حمایت از اغتشاشگران

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان