سهام‌داران بورس – تجمع امروز سهام‌داران بورس مقابل مجلس

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۵

تجمع امروز سهام‌داران بورس مقابل مجلس

جمعی از سهام‌داران بورس ظهر امروز مورخ دوشنبه ۵ آبان ۹۹ مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. سهام داران معترض از قوای مجریه و مقننه و همچنین مدیران ارشد بازار بورس خواستند که از سرمایه‌های خرد بازار بورس حمایت کرده و مانع از منفعت طلبی حقوقی‌ها در بازار سرمایه شوند.

با توجه به اینکه در طی هفته های اخیر شاخص بورس با روند کاهشی روبرو شده و همین موضوع انتقادات و تجمع امروز را به دنبال داشته است. معترضین در این تجمع پلاکاردهایی با مضامین «دولت به مردم دروغ گفت و از پس‌اندازهای خرد صیانت نکرد»، «مجلس خلف وعده کرد و از بورس صیانت نکرد» و «رئیس‌جمهور با دعوت  به بورس مردم را فریب داد» در دست داشتند.

گزارش رییس سازمان بورس به مجلس

به دنبال  تجمع امروز، حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس که مهمان نمایندگان مجلس بود، گزارشی از وضعیت امروز بازار به نمایندگان ارایه داد. رییس سازمان بورس با حضور بین تجمع‌کنندگان مقابل مجلس به سوالات معترضین پاسخ داد. همچنین در بخش دیگری از محوطه مقابل مجلس جمعی از کارکنان قراردادی و شرکت حوزه بهداشت و سلامت کشور تجمع کرده و خواستار حمایت دولت و مجلس از خود شدند؛‌ این عده با همراه داشتن بنری بزرگ اعلام کردند که منتظر اجرای عدالت در مورد مدافعان سلامت کشور که در ایام شیوع کرونا خوش درخشیدند، هستند.

سهام‌داران بورس – تجمع امروز سهام‌داران بورس مقابل مجلس

در تجمع امروز مقابل مجلس تعداد زیادی از صیادان و سرمایه‌گذاران در بخش صید از فراکسیون محیط زیست و متولیان حوزه دریا خواستند که حمایت قانونی از آنها صورت گیرد.

این افراد بنرها و پلاکاردهایی با مضامین مختلف در این زمینه در دست داشتند که می‌توان به این موارد اشاره کرد:

«بیکاری سه هزار نفر در سال جهش تولید»، «بدهی بانکی صیادان و مالکین را چه کسی می‌پردازد» ، «انتظار نداشتیم سه هزار ملوان را بدون مصوبه بیکار کنند».

جمعی از طرفداران باشگاه پرسپولیس نیز در بخش دیگری  از مجلس و دولت به ویژه وزارت ورزش خواستند در آستانه برگزاری مسابقه فینال جام باشگاه‌های آسیا با تعین هیأت مدیره و مدیرعامل حواشی ایجاد شده در باشگاه پرسپولیس پایان یافته و مانع از جوسازی برای این نماینده ملی در آسیا شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 20 =


اخبار

سینما و هنر

جهان