سها رضانژاد – بررسی ناگفته های پرونده ناگوار دختر جوان طبیعت گرد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۱
سها رضانژاد - بررسی ناگفته های پرونده ناگوار دختر جوان طبیعت گرد

ناگفته های پرونده ناگوار دختر جوان طبیعت گرد

مفقود شدن سها رضانژاد دختر جوان طبیعت گرد روزهای زیادی در مرکز توجه قرار گرفته بود. این پرونده در نهایت با پیدا شدن پیکری بی جان در فاصله ای دور از محل برپایی چادرها وارد مرحله جدیدی شد. هنوز علت مرگ این دختر جوان مشخص نشده است. هرچند همسفران او گفته اند او برای مسواک زدن از چادر خارج شده اما اینکه او برای این کار تا جاییکه پیکرش پیدا شد راه پیموده باشد، بسیار عجیب می نماید. این روزها پای یک عکاس به عنوان مظنون به این پرونده باز شده است.

سها رضانژاد - بررسی ناگفته های پرونده ناگوار دختر جوان طبیعت گرد

سها رضانژاد – بررسی ناگفته های پرونده ناگوار دختر جوان طبیعت گرد

عکاس تور طبیعت گردی

پلیس اعلام کرده است پیکر پیدا شده متعلق به سها است. حالا سوال اینجاست آیا واقعا سها برای مسواک زدن از چادرها دور شده یا قصد عکاسی داشته است؟ یکی از اعضای این تور یک عکاس است که از اعضای تور در طبیعت عکاسی می کرده. او در صفحه مجازی خود هم عکس هایی از سوژه هایش در طبیعت و بعضا در نقاط خطرناکی مثل لبه پرتگاه منتشر کرده است. در میان این عکس ها تصاویری از سها هم موجود است. آیا ممکن است برای گرفتن یک عکس پای سها هم دچار لغزش شده باشد؟ البته خود این فرد در بازجویی ها گفته وقتی سها از چادرها خارج شده او در چادر خود خواب بوده است.

پایان تلخ سها رضانژاد

به گفته یکی از اعضای خانواده، سها بارها با این تور به سفر رفته بوده است و اعضای آن را می شناخته. همه این گروه اظهار کرده اند در هنگام خروج سها از چادرها خواب و یا در حال استراحت بوده اند. آنها تنها شاهد دور شدن سها با مسواکی در دستش بوده اند. اما خانواده این دختر جوان درخواست پیگیری های بیشتری دارند. آنها معتقدند با فاصله ای که او از چادر داشته قطعا برای مسواک زدن نرفته بوده است. در واقع نیازی نبوده برای مسواک زدن تا آبشار برود. یکی از اعضای این خانواده گفته گاهی سها شب ها بر اثر خستگی مسواک نمی زد و البته این دلیل نمی شود که او آنروز مسواک نزده باشد، شاید مسواکش را زده، دوباره برگشته و به مسیر دیگری رفته است.

با توجه به بررسی های انجام شده اگر ثابت شود این عکاس در صحنه مرگ سها رضانژاد حضور داشته است، اتهام جنایی نخواهد داشت. او ممکن است تنها بخاطر پنهان کاری در مورد سرنوشت سها تحت تعقیب قضایی قرار گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 28 =


اخبار

سینما و هنر

جهان