سوشانت سینگ راجپوت – خودکشی بازیگر جوان بالیوود

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۶
سوشانت سینگ راجپوت - خودکشی بازیگر جوان بالیوود

خودکشی جوان بازیگر

سوشانت سینگ راجپوت بازیگر جوان سینمای هندوستان در خانه اش در بمبئی خودکشی کرده است. این جوان محبوب بالیوود روز گذشته خود را در اتاق خوابش حلق آویز کرده و متاسفانه فوت کرده است. گفته می شود اقدام وی به خودکشی ناشی از افسردگی های اخیر او بوده است. با انتشار خبر خودکشی این بازیگر متاسفانه تصاویری از بدن بی جان او در فضای مجازی در حال پخش شدن است. پلیس هند از کاربران درخواست کرده از انجام این عمل خودداری نمایند.

سوشانت سینگ راجپوت - خودکشی بازیگر جوان بالیوود

سوشانت سینگ راجپوت – خودکشی بازیگر جوان بالیوود

سوشانت سینگ راجپوت

سوشانت متولد ۱۹۸۶ بود. او بازیگری را از تلویزیون شروع کرد و سپس به سینما راه یافت. این بازیگر ۳۴ ساله در مدت زمان کوتاهی توانست راه شهرت و محبوبیت را طی کند و در بالیوود به موفقیت برسد. او سابقا بازیکن تیم کریکت هند نیز بوده است.

اخیرا گزارش هایی از افسردگی او منتشر می شد. گفته می شود همسایگانش از او به پلیس شکایت کرده بودند که مهمانی هایی پر سر و صدا برپا می کند. مهمانی هایی که با مصرف مواد مخدر و نوشیدنی های الکلی نیز همراه بوده است.

خودکشی

طبق گزارشات،روز گذشته او ساعت شش و نیم صبح از خواب بیدار شده و ساعت نه و نیم یک لیوان آب انار خورده و به اتاق خوابش رفته است. آشپزش ساعت ده و نیم درب اتاق را می زند ولی پاسخی دریافت نمی کند. ساعت ۱۲ آشپز دوباره درب اتاق را می زند و این بار با نگرفتن پاسخ نگران می شود. خدمتکار خانه با خواهر سوشانت تماس می گیرد. در نهایت ساعت ۱ قفل ساز درب اتاق این بازیگر را باز می کند و او را به صورت بی جان و حلق آویز پیدا می کنند.

افراد حاضر در منزل و دوستان و اقوام سینگ توسط پلیس مورد بازجویی قرار گرفته اند. تحقیقات پلیس در رابطه با مرگ این بازیگر ادامه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان