سکته ی مغزی چه علائمی دارد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۷
سکته ی مغزی چه علائمی دارد ؟ فشار خون بالا یکی از مشکلات خطرناک ولی قابل پیشگیری است. انقلاب که در شیوه ی زندگی و در مواردی که نیاز استفاده از دارو برای اکثر  اشخاص دارای فشار خون تاثیر دارد . در صورتی  در بعضی از بیماران با وجود استفاده از  همه ی متدهای درمانی ایین  فشار خون بالا می‌ماند.
طی گزارشات : مطلع بودن از علامت های سکته مغزی و درمان سر وقت می‌تواند لطمه های که در اثر آن این  عارضه کاهش یافته است.

سکته مغزی از بودن لخته خونی در مغز نبه وجود می آید . این رویداد  مشکل اصلی معلولیت‌ هایی با زمان زیاد در انگلیس بوده است. بخشی از نمونه های سکته مغزی در اشخاص پایین ۶۵ سال به وجود می آید  و صدمه هایی که در اثر  آن نمونه های متفاوتی از قبیل از بین رفتن قدرت گفتاری، دشواری در پیداکردن لغات و از بین رفتن قدرت در یک طرف بدن یا صورت شامل می‌شود.

بخشی از نمونه های سکته مغزی خطرناک و کشنده اند و تمییز و درمان سر وقت  آن به این معنی است که دریافت  نتایج بهتر است.

مهار فشار خون

فشار خون بالا یکی از عملکرد های ریسک زا  قابل پیشگیری است. تغییرات در سبک زندگی و در صورت نیاز مصرف دارو برای بسیاری از افراد مبتلا به فشار خون موثر است. در حالیکه در برخی از بیماران به رغم بکارگیری تمامی روش‌های درمانی مرسوم فشار خون بالا می‌ماند.

مهار ضربان قلب

ضربان ناپیوسته ی قلب، خطر سکته مغزی را زیاد میکند. ضربان ناپیوسته ی قلب می‌تواند به خودی خود به حالت طبیعی بازگردد اما احتمال دارد دوباره با وضعیت نامنظم بازگردد که این نوسانات خطرناک است.

بررسی تاریخچه ابتلا به دیابت

از هر ۱۶ شخص  یک مورد مبتلا به دیابت وجود دارد که تقریبا ۱۲ درصد آنان از این موضوع آگاه نیستند. عدم تشخیص و درمان نکردن دیابت فاکتور ریسک آفرین جدی در سکته مغزی است. داشتن اضافه وزن یا تاریخچه ی خانوادگی احتمال ابتلا به دیابت را افزایش می‌دهد.

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان