سگ دفن شده در مسجد و دستگیری زن متخلف توسط سپاه

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۲

سگ دفن شده در مسجد در شهرستان رشت

سگ دفن شده : متخلفانی که به دفن لاشه سگ در مسجد روستای امشه بخش سنگر اقدام کرده بودند توسط سپاه شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ پاسدار احمد نقدپور اظهار داشت: خانمی ۵۱ ساله لاشه سگ را بعد از مرگش، در یک پارچه پوشانده و در مسجد زادگاهش امشه بخش سنگر دفن می کند. وی بااشاره به این ماجرا، افزود: خانم متخلف به یکی از اهالی روستا که مسئولیتی هم در آن روستا نداشته است مراجعه می کند و از او برای دفن سگ در قبرستان کمک می گیرد و در نهایت این خانم که با همکاری دو مرد که کارشان هماهنگی برای دفن و کندن قبر بود و به وی کمک کرده بودند دستگیر می شود.

متوجه شدن اهالی محل

نقدپور افزود: بلافاصله پس از دفن سگ در قبرستان، اهالی محل متوجه موضوع شدند و آن خانم و متخلفان دیگر را مورد بازخواست قراردادند. وی تصریح کرد: اهالی محل از این موضوع به شدت ناراحت شده و لافاصله لاشه سگ را از قبرستان مسجد خارج کردند و در محلی دور از مسجد دفن کردند. زن متخلف اظهار کرد که به آن علاقه بسیاری داشته و از مردن آن حیوان بسیار ناراحت شده بود .

تاکید فرمانده سپاه شهرستان رشت

فرمانده سپاه ناحیه سلمان شهرستان رشت تاکید کرد: فرهنگ غربی به دنبال تضعیف ارزش ها و باورهای دینی بوده و سعی در تغییر در سبک زندگی افراد دارد. وی خاطرنشان کرد: این گونه اقدامات مانند نگهداری سگ و حمل آن جز اهداف پشت پرده فرهنگ غربی به شمار می رود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0