شلاق – محکومیت خانم بازیگر به ۵۰ ضربه شلاق

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۴
شلاق - محومیت خانم بازیگر به 50 ضربه شلاق

ماجرا چه بود؟

دو سال پیش بود که بهاره رهنما در صفحه مجازی خود نسبت به خواننده معروف سیروان خسروی از الفاظی استفاده کرد که حالا او را به تحمل شلاق محکوم کرده است. او از الفاظی مانند ایشان مزدور چه کسانی بوده، بی ادب، ایشان برای گرفتن مجوز دولا و راست شده و… در مورد سیروان استفاده کرده بود. این الفاظ شکایت رسمی سیروان علیه او را به همراه داشت. حالا دادگاه به نفع سیروان خسروی رای صادر کرده است.

شلاق - محومیت خانم بازیگر به 50 ضربه شلاق

شلاق – محومیت خانم بازیگر به ۵۰ ضربه شلاق

۵۰ ضربه شلاق

رای صادره به استناد ماده ۴۴۳ قانون آیین دادرسی کیفری در این مرحله قطعی است. اما این حکم به ‌دستور قاضی دادگاه، به ‌مدت دو سال به حالت تعلیق در آمده است. طبق رای دادگاه بهاره رهنما بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون محکوم به تحمل ۵۰ ضربه شلاق تعزیری شده است.

در مدارکی که به دادگاه ارائه شده اعم از اسکرین‌شات‌ها و شواهد دیگری که موجود بوده است، برای دادگاه مسجل شده که این خانم بازیگر از الفاظی رکیک و ادعاهایی دروغ نسبت به خواننده و آهنگساز مذکور استفاده کرده است. پیش از این هم رهنما به دلیل شکایت یک فرد فعال در توییتر (نادر فتوره ‌چی) بسیار خبرساز شده بود. فتوره چی او و همسر سابقش ( پیمان قاسم خانی) را به اجرای چند برنامه مانند مقتل خوانی در ماه محرم در صدا و سیما فقط برای مطرح شدن متهم کرده بود. البته بهاره رهنما پس از آنکه این فرد در دادگاه محکوم شد، شکایت خود را پس گرفت.

بهاره رهنما بازیگری است که در سال های گذشته همواره درگیر جنجال و حاشیه های فراوان بوده است. در واقع می توان گفت طی سال های گذشته همواره نام بهاره رهنما با حاشیه ها همراه بوده است. از ازدواج مجدد پر سر و صدا و پر جنجالش تا شکایت از فتوره چی و اظهار نظر هایش در اینستاگرام. حالا باید دید این بار حاشیه ها این خانم بازیگر را تا کجا می برند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان